Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Спеціалісти UA1 розповідають про укладення Меморандуму щодо взаємодії та співпраці між КРАІЛ і АРМА

Ми в Telegram

17 березня 2023 12:55

КРАІЛ було створено практично одночасно з початком процесу легалізації індустрії азартних ігор в Україні. І сьогодні комісія виконує цілу низку завдань, пов’язаних з контролем, моніторингом, регуляцією ринку.

Комісія виступає в сфері в ролі національного регулятора і тому активно працює в напрямку законодавчих змін, взаємодії з іншими структурами задля підвищення ефективності контролю та моніторингу. Так, важливою є співпраця КРАІЛ з міжнародними організаціями в сфері боротьби с нелегальними гемблінг-операторами: представники української комісії беруть участь в засіданнях, обмінюються списками порушників з іноземними партнерами, діляться досвідом та беруть до уваги напрацювання країн, в яких гральну індустрію легалізували давно.

Меморандум КРАІЛ та АРМА

Національний регулятор та агентство, що займається розшуком і менеджментом активів, отриманих внаслідок вчинення корупційних злочинів, затвердили угоду, що передбачає співпрацю та взаємодію між двома структурами. Документ було підписано головою КРАІЛ Іваном Рудим та виконуючим обов’язки голови агентства Дмитром Жоравовичем.

Як пояснюють експерти проекту ua1.com.ua, меморандум фіксує головні аспекти та особливості взаємодії між АРМА і КРАІЛ в сфері реалізації держполітики в питаннях, що стосуються функціонування ринку азартних ігор. Планується поглиблювати роботу щодо пошуку, виявлення активів, які були отримані внаслідок здійснення корупційних злочинів, шахрайських схем з відмивання коштів тощо. Також є певні напрацювання щодо взаємодії задля ефективного управління цими активами.

Планується, що установи проводитимуть консультації з метою створення узгоджених позицій і поглядів в сфері вирішення найбільш актуальних проблем. Співпраця та взаємодія будуть реалізовані в межах, що встановлені чинним законодавством, та передбачатимуть: спільну діяльність, обговорення і погодження зусиль, рішень, проведення різноманітних заходів.

Чому підписання Меморандуму є важливим кроком  

КРАІЛ є національним регулятором – органом, на який покладено реалізацію державної політики в області організації, проведення азартних ігор і лотерей. Комісія створює та веде реєстри, які можуть стати важливим інструментом в процесі виконання АРМА аналітичної діяльності. Так, саме КРАІЛ формує списки всіх операторів азартних ігор, наземних закладів, автоматів, онлайн-казино, букмекерів, лотерей, лудоманів.

І доступ АРМА до цих даних допоможе агентству більш ефективно шукати активи, викривати схеми відмивання коштів, запобігати порушенням в сфері фінансового законодавства. Для КРАІЛ же це прекрасна можливість пошуку та викорінення з ринку нелегалів, які порушують чинні норми закону, працюють нелегально, відмовляючись сплачувати податки та отримувати ліцензії.


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися