Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Спецсервіс Кременчука проситиме депутатів погасити кредиторську заборгованість за відлов і утримання безпритульних тварин

 

 

6 лютого 2019 15:30

Йдеться про суму більшу 65 тис грн..

КП «Спецсервіс Кременчук» просить внести зміни до Програми «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Кременчуці на 2016-2020 роки».

У зв’язку з зобов’язаннями, які з'явилися в 2018 році, на підприємстві виникла кредиторська заборгованість перед постачальниками.

Витрати на відлов безпритульних тварин, які не були профінансовані, складають - 9,97 тис.грн.

У витрати на відлов безпритульних тварин включено: оплата праці та оплата послуг (поточний ремонт автомобіля та передрейсовий медогляд водіїв). Підприємство має 4 одиниці спецтранспорту для відлову та транспортування тварин , 3 з них знаходяться в незадовільному  технічному стані , тому подальша експлуатація автомобілів без належного ремонту неможлива. Один автомобіль який знаходиться в робочому стані не встигає виконувати завдання підприємства в зв’язку з великим навантаженням, погодними умовами та зростанням кількості звернень громадян.

Витрати на утримання безпритульних тварин, які не були профінансовані складають – 54,28 тис.грн.,

У витрати на утримання безпритульних тварин включено:  оплата праці, предмети і матеріали ( медичні предмети,матеріали для ремонту вольєрів та ін..) оплата послуг(вивіз сміття,облік захоронення тварин, ремонт принтера,телекомунікаційні послуги та ін..) а також  теплопостачання та водовідведення. Медичні предмети та прилади для проведення оперативних втручань необхідні для надання тваринам допомоги, та  для захисту ветлікарів від  крові та інфекцій. В зимовий час вольєри в пункті утримання безпритульних тварин потрібно утеплювати, періодично ремонтувати та оновлювати дерев’яний  настил, це полегшить тваринам існування в несприятливих погодних умовах у пункті перетримки.

Комунальники зазначають: без відповідного бюджетного фінансування КП «Спецсервіс-Кременчук» не   матиме змоги виконувати свої статутні завдання та функції.

Питання мають розглянути депутати на сесії міськради 21 лютого.

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися