Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 17 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Спортсменка з Горішніх Плавнів стала «тріумфаторкою» чемпіонату Європи з веслування

7 червня 2021 14:30

Веслувальники з Горішніх Плавнів здобули 5 нагород.

У місті Познані (Польща) пройшов чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное

«Спортсмени ВК «Гірник» достойно представили на змаганнях Україну і Горішні Плавні - у складі збірної вибороли 5 медалей: 2 золоті, 2 срібні і 1 бронзову», - написав на своїй сторінці у Фейсбуці мер Горішніх Плавнів Bykov Dmytro.

«Сьогодні (6 червнія, - ред.) Лузан здобула «срібло» на дистанції 200 метрів на каное-одиночці та «бронзу» в парі з Анастасією Четвериковою на каное-двійці на дистанції 200 метрів.

Загалом Лузан виграла у Познані чотири медалі (2 «золота», «срібло» і «бронза»). Раніше нікому з України не підкорялося подібне досягнення на ЧЄ», - передає Укрінформ.

Про свої досягнення написала спортсменка у Фейсбуці:

«Веслувальники Полтавщини завоювали 6 медалей у складі збірної України на чемпіонаті Європи! Загалом збірна виборола 8 медалей. Це найкращий результат в історії виступів українців на європейській першості!

Наші спортсмени здобули 6 нагород. Людмила Лузан завоювала 4 медалі: 2 золоті, 1 срібну, 1 бронзову. Олег Кухарик взяв 2 медалі: 1 срібну та 1 бронзову. Каноїстка Людмила Лузан стала срібною призеркою в спринті, завоювавши свою 4-ту медаль на нинішньому Євро, що не вдавалося нікому в історії українського веслування.

Пишаюся вами. Дякую, що прославляєте Україну та Полтавщину. Бажаю тільки перемог!» - написав на своїй сторінці у Фейсбуці губернатор Полтавщини Олег Синєгубов.