Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 21 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Справа про скандальне закриття стоматполіклінік у Кременчуці отримує нове скандальне продовження

 

14 ноября 2019 13:00

Замість комунальних лікарів у приміщенні колишньої стоматполіклініки №2 запрацюють приватні. Обладнання комунальне списане, але воно в належному стані і може потрапити до приватних лікарів. Вартість оренди приміщення замала.

Сьогодні депутатка Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна та журналісти поїхали на Молодіжний до приміщення колишньої стоматполіклініки №2, яку влада на чолі з Віталієм Малецьким реорганізували, а простіше кажучи, більше року тому закрили.

Поїхати до приміщення колишньої поліклініки депутата та ЗМІ змусила відповідь на депзапит Оксани Піддубної про те, як використовується майно колишньої медустанови. Так ось, на запит з мерії надійшла відповідь, що це приміщення задіюється під Центр надання первинної медико-санітарної допомоги та приватною клінікою «Смайлік клінік».

Приїхавши до приміщення колишньої стоматполіклініки, ми зайти в середину не змогли. Двері були зачинені. Через вікна ми побачили, що у приміщенні нічого не ремонтується, а прийом лікарів не відбувається.

Проте нас здивувало, що безліч медобладнання в приміщенні закинуте. Коли на одному з доволі охайних і гарних стоматкрісел ми побачили інвентаризаційний номер, то переглянули документи і виявилося, що це крісло списане.

«Гарне крісло, як новеньке виглядає, а вже списане...» - здивувалися журналісти.

«По документах вартість цього крісла 90 тис 103 грн. Рік випуску не знаю, але залишкова вартість його стала нуль гривень.

Загалом по документах списали 143 об’єкти і більше половини з залишковою вартістю - нуль гривень», - заявила Оксана Піддубна.

Цікаво, що в інших кабінетах через вікна ми побачили багато медобладнання та меблів, і навіть холодильник.

 

«Під ЦНПМСД передали 897 кв м приміщення, під приватну стоматклініку - 331 кв м. Один із засновників клініки - колишній директор комунальної аптеки №90 Віталій Стефаненко. Його внесок у фірму - 700 грн. Другий співзасновник - Олег Оснач і внесок - 300 грн…

Вартість оренди приміщення клінікою – 7 тис 75 грн в місяць. Це менше 25 грн за квадратний метр. Ви бачили десь таку дешеву вартість оренди?

Виходить, влада вигнала звідси комунальних стоматологів, аби завести приватних?» - прокоментувала О.Піддубна.

Та далі розповідь депутата шокує ще більше.

Виявляється, у договорі оренда приміщення передбачена в разі поліпшення (на 25% ринкової вартості), тож приміщення може бути приватизованим. А вкладена в поліпшення сума вже буде зарахована власнику.

Не слід багато думати, аби зрозуміти, що влада (окремі її представники) вже продумали і цей крок, аби через підставних осіб отримати зиск і від приміщення закритої стоматполіклініки.

Нагадаємо, фіолетові «депутати-вбивці» і ручний для Шаповалова мер Малецький таки вирішили вбити комунальну стоматологію.

Майже таємно Усанова з Середою відвідували стоматологів: з великих поліклінік їх пересадили у невеличкі кабінети, які не відповідають нормативам.

Комунальні стоматологи будуть обслуговувати понад 60 тис пільговиків, але не відразу, а тільки після проведення тендерів. 

За 1 грн депутатам пропонують віддати дитячу і дорослі «стоматки» в оренду

Читайте, здорові зуби задарма: хто може отримати безкоштовну стоматдопомогу.

 

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться