Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Справляв природні потреби на зупинці громадського транспорту чи на дитячому майданчику – не біда, бо покарання можна уникнути


5 августа 2019 12:00

Чоловік на судове засідання не з’явився.

31 липня 2019 року суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейнікова розглянула адміністративний матеріал, який надійшов із батальйону патрульної поліції в Кременчуці про притягнення не працюючого кременчужанина до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство».

Як сказано у постанові райсуду, який розміщено у реєстрі судових рішень, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що 08.04.2019 року о 23.19 по проспекту Лесі Українки, 78/19 чоловік справляв природні потреби на дитячому майданчику на території вищевказаного будинку.

Чоловік у судове засідання не з’явився, оскільки за адресою, вказаною у протоколі про адміністративне правопорушення, який склали патрульні, адресат не проживає, так як судові повістки не були вручені адресату і повернуті Автозаводському районному суду м. Кременчука.

Суддя дослідив матеріали справи і як вбачається з протоколу серії ГП № 543462 від 08.04.2019 року, адміністративне правопорушення, вчинено 08.04.2019 року.

Відповідно до ст. 38 ч.2 КУпАП стягнення може бути накладене не пізніше, як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше, як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.

На момент розгляду справи закінчилися строки накладення адміністративного стягнення, передбачені ст. 38 ч.2 КУпАП.

Тож, на підставі вищевикладеного, суддя вважає необхідним провадження по справі про притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності за ст. 173 КпАП України закрити у зв`язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення 3-х місячного строку, передбаченого ст. 38 ч.2 КпАП України відповідно до ст. 247 ч.1 п. 7 КпАП України.

Аналогічно сталося і у справі з іншим чоловіком, який 22.04.2019року о 00.05 в Кременчуці по вул. Небесної Сотні,6А, справляв природні потреби на зупинці громадського транспорту та вчинив правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться