Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 25 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Стала відома дата проведення найбільшого в Україні фестивалю технологій та інженерії - Interpipe TechFest-2019

8 мая 2019 08:00

Це інженерне шоу, що складається з виставки інженерії, змагань з технічних дисциплін, науково-популярного лекторію і wow-активностей.

Щорічний InterpipeTechFest пройде в Дніпрі 19-20 жовтня в парку розваг Лавина. Як відзначають організатори, програма заходу зараз уточняється.

«За останні 4 роки Техфест став традицією Дніпра — як Форум видавців у Львові або AtlasWeekendу у Києві. Дніпро - індустріальний центр України, тому цілком логічно, що головне інженерне шоу країни проходить саме тут. InterpipeTechFest для нас привід поговорити про технології та науку, інженерію та інновації, зацікавити цими темами молодь. Також нагадати, що Україна це промислова країна з величезним потенціалом для розвитку», - зазначив організатор заходу, директор з корпоративних відносин ИНТЕРПАЙП Дмитро Кисилевський.

InterpipeTechFest - інженерне шоу, що складається з виставки інженерії, змагань з технічних дисциплін, науково-популярного лекторію і wow-активностей.

У 2018 році на InterpipeTechFest були представлені 11 експозон, включаючи унікальну зону космічних розробок - SpaceCenter. У промисловій виставці свої напрацювання презентували 150 організацій і компаній, включаючи КБ «Південне», ХКБМ ім. А.А. Морозова, «Мотор Січ» і «Івченко Прогрес».

У 7 технічних дисциплінах - авіамодельному спорті, мехатроніці, робобатлі та інших, змагалися понад 300 учасників з усієї України. Крім того, протягом усього Техфеста гості могли взяти участь в різних wow-активностях - від масштабного LEGO-будівництва до катання на гігантській руці промислового робота «KUKA». Також помітною частиною програми фестивалю стала публічна лекція заступника директора центру NASA Майкла Хесса.

За два дні Interpipe TechFest-2018 відвідали понад 17 тис чоловік.

 

Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/interpipe.techfest/

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться