Кременчуцька газета
Субота, 13 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Стало відомо, ремонт яких об’єктів на Полтавщині профінансує держава: у Кременчуцькому районі їх лише два

22 лютого 2024 08:30

Як бачимо, кошти в більшості випадків отримали громади, якими опікується нардеп Олег Кулініч (керівник фракції «Довіра»). Кременчук не отримав з державного бюджету при нардепах Шаповалові та Мовчані ніяких коштів.

Головний редактор «Кременчуцької газети» Олег Булашев сьогодні отримав листа від заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна стосовно свого запиту про перелік проєктів Полтавської області, які фінансуються у 2024 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення України.

Пан Азархін надав редакції перелік проєктів, які у 2024 році мають фінансуватися у Полтавській області за рахунок субвенції з держбюджету..

Обласний бюджет Полтавської області загалом отримає 348 млн грн.

Реконструкція будівлі під Градизький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради та благоустрій території - 40 млн грн.

Реконструкція будівлі педіатричного відділення Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» - 40 млн грн

Реконструкція корпусу Комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради» в м. Полтава (Коригування) – 50 млн грн.

Реконструкція терапевтичного корпусу КП «ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського ПОР» в м. Полтава (Коригування) – 75 млн грн.

Реконструкція навчального та спального корпусів КЗ «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. І.М.Піддубного Полтавської обласної ради» м. Кременчук – 45 млн грн.

Реставрація будівлі консультативної поліклініки Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» в м. Полтаві – 33 млн грн.

Реконструкція та впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій у Пирятинському ліцеї в м. Пирятин (Коригування) – 45 млн грн.

Капітальний ремонт будівлі Божківського НВК (опорний заклад) Новоселівської сільської ради Полтавського району (Коригування) – 20 млн грн.

Також кошти отримають громади напряму:

Бюджет Лохвицької міської територіальної громади – 45 млн грн на капітальний ремонт будівлі комунального некомерційного підприємства Лохвицька міська лікарня (термомодернізація фасаду з переобладнанням вхідних груп, влаштуванням пандусу та вимощення; заміна покрівлі з утепленням; заміна внутрішніх інженерних мереж та оздоблення) в м. Лохвиця (Коригування).

Бюджет Терешківської сільської територіальної громади – 46 млн грн на реконструкцію будівлі Терешківського ліцею Терешківської сільської ради (Коригування).

Бюджет Коломацької сільської територіальної громади – 12 млн грн на капітальний ремонт будівлі Степненського ДНЗ «Калинка» с-ще Степне Полтавського району (Коригування).

Бюджет Зіньківської міської територіальної громади – 40 млн грн. З них на реконструкцію головного корпусу КНП «Зіньківська міська центральна лікарня» з облаштуванням приймального відділення, укриття, заміною мереж та внутрішнім оздобленням – 25 млн грн та на реконструкцію будівлі денного стаціонару КНП «Зіньківська міська центральна лікарня» - 15 млн грн.

Бюджет Котелевської селищної територіальної громади – 20 млн грн на реконструкцію будівлі закладу дошкільної освіти «Ромашка» у смт Котельва з добудовою найпростішого укриття для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей громади.

Бюджет Лубенської міської територіальної громади – 40 млн грн на будівництво Лубенського дошкільного навчального закладу комбінованого типу для дітей з проблемами опорно-рухового апарату та вадами мовлення на 12 груп в м. Лубни.

Бюджет Миргородської міської територіальної громади – 65 млн грн на реконструкцію комунального некомерційного підприємства «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» (Коригування).

Як бачимо, кошти в більшості випадків отримали громади, якими опікується нардеп Олег Кулініч (керівник фракції «Довіра»).

Кременчук не отримав з державного бюджету при нардепах Шаповалові та Мовчані ніяких коштів, але з облбюджету профінансується реконструкція навчального та спального корпусів КЗ «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. І.М.Піддубного, яка не підпорядковується меру Віталію Малецькому, а підпорядковується Полтавському керівництву. А в Кременчуцькому районі держава ще профінансує реконструкцію будівлі під Градизький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, який також є в обласному підпорядкуванні.

Нагадаємо, Кременчук не отримав з держбюджету коштів на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України: мільйони пішли на округ Кулініча

Полтавщина отримає 54 мільйони гривень на облаштування укриттів у школах

Малецький з’ясовував у Кончаковського, чому Кременчук не отримав державних коштів на укриття

«Золотий трактор» від «Слуги народу»: як нардеп Олексій Мовчан розпорядився державними субвенціями

 

 

Клим Соколов 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися