Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 8 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Стало відомо, як будівельники та чиновники наживалися на створенні кардіохірургічної служби лікарні «Кременчуцька»

 

19 жовтня 2021 14:00

Як сказано в ухвалі суду, службові особи «Фірма Будівельний двір» за попередньою змовою із службовими особами розпорядників бюджетних коштів Кременчук, шляхом відображення недостовірних відомостей в актах приймання виконаних робіт та наданих послуг здійснювали привласнення бюджетних коштів під час проведення будівельних робіт.

11 жовтня 2021 року слідчий суддя Октябрського районного суду Полтави Блажко розглянув у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУ НП в Полтавській області старшого лейтенанта поліції Харченка Олександра Олександровича про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні від 21 квітня 2020 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Як сказано в ухвалі суду, слідчий відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУ НП в Полтавській області старший лейтенант поліції Харченко О.О.звернувся до суду з клопотанням про продовження строку досудового розслідування, погоджене прокурором відділу Полтавської обласної прокуратури Толмачевим Я.О. В якому прохали: продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні внесеного до ЄРДР від 21.04.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України до 12-ти місяців, а саме до 21.10.2022.

Встановлено, що у провадженні ГУНП в Полтавській області перебувають матеріали кримінального провадження внесеного до ЄРДР за №42020170000000085 від 21.04.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України. У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи ТОВ «Фірма Будівельний двір» (код ЄДРПОУ 41926592)за попередньою змовою із службовими особами розпорядників бюджетних коштів м. Кременчук, шляхом відображення недостовірних відомостей в актах приймання виконаних робіт та наданих послуг здійснюють привласнення бюджетних коштів під час проведення будівельних робіт, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Так зокрема посадові особи ТОВ «Фірма Будівельний двір», за відома та погодження представників Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, КВР «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва», комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування Кременчуцька», шляхом відображення недостовірних відомостей в актах приймання виконаних робіт КБ-2в щодо обсягу виконаних робіт та якості їх виконання здійснюють привласнення бюджетних коштів під час проведення ремонтних та будівельних робіт.

В ході проведення досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що на проведення ремонтних робіт між ТОВ «Будівельний двір» та КНМП «Лікарня інтенсивного лікування Кременчуцька» було укладено договір про виконання робіт за об`єктом «Реконструкцію приміщень для створення кардіохірургічної служби Комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» за адресою: вул. Павлова, 2 м. Кременчук». Так, проведеною в ході досудового розслідування, будівельно-технічною експертизою, встановлено перевищення вартості робіт, які зазначені в актах приймання виконання робіт форма КБ-2в, фактично виконаним роботам на суму 282 961, 58 грн. згідно висновку експертизи СЕ-19/117-21/2490-БТ від 16.07.2021.

Під час проведення досудового розслідування по даному кримінальному провадженню були проведенні наступні слідчі дії, а саме: проведено ряд обшуків, під час яких вилучено необхідні для призначення та проведення будівельно-технічної експертизи; допитано свідків кримінального провадження; проведено будівельно-технічну експертизу, якою встановлено перевищення вартості робіт, які зазначені в актах приймання виконання робіт форма КБ-2в, фактично виконаним роботам на суму 282 961, 58 грн. згідно висновку експертизи СЕ-19/117-21/2490-БТ від 16.07.2021; призначено судові почеркознавчі експертизи для встановлення осіб, які здійснювали внесення недостовірних відомостей до актів виконаних робіт форми КБ-2в. Окрім цього, під час проведення досудового розслідування по даному кримінальному провадженню були проведенні ряд інших слідчих та процесуальних дій.

Станом на теперішній час досудове розслідування по вказаному кримінальному упровадженні триває.

Строк досудового розслідування у кримінальному провадженні закінчується 21.10.2021, однак закінчити досудове розслідування до даного терміну не представляється можливим, оскільки необхідно виконати ряд слідчих та процесуальних дій, проведення яких потребує додаткового часу: провести судові почеркознавчі експертизи для встановлення осіб, які здійснювали внесення недостовірних відомостей до актів виконаних робіт форми КБ-2в; провести тимчасовий доступ до документів реєстраційної справи ФОП « ОСОБА_1 » необхідних для проведення судової почеркознавчої експертизи.

Провести вищевказані слідчі (розшукові) дії у передбачений законом строк не представилось можливим у зв`язку із складністю кримінального провадження, та значним часом проведення судових експертиз.

Заслухавши клопотання, суддя його задовольнив.

«Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, №42020170000000085 від 21 квітня 2020 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України до 12(дванадцяти) місяців до 21 жовтня 2022 року.

Учасники справи можуть отримати інформацію у даній справі на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресоюhttp://court.gov.ua/sud1622/з зазначенням індивідуального номеру провадження.

Ухвала набирає чинності з моменту її підписання суддею 11 жовтня 2021 року», - сказано в ухвалі.

 

 

Лазор Леснін 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися