Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 21 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Стати мамою у 14 років: майбутньому батьку з Кременчука – близько 40 і його чекає кримінальна відповідальність

Ми в Telegram

8 грудня 2022 08:30

В даному випадку дівчинка хоч і буде народжувати, але з чоловіком, якому близько 40 років, у нєї неприязні відносини.

 

Лише днями Кременчуцька газета, з посиланням на Телеграм-канал нашого редактора  Олега Булашева, розповіла читачам історію кохання 15-ти річної дівчинки та її 23-ого коханого чоловіка, які люблять один одного, але по закону проти чоловіка поліція порушила кримінальну справу, як сьогодні нам став відомий ще один факт, коли дівчинка в Кременчуці може стати мамою в ранньому віці. Їй лише….14-ть!

І історія цієї пари координально відрізняється від пари 15-ти річної дівчини та 23-ого чоловіка. В даному випадку дівчинка хоч і буде народжувати, але з чоловіком, якому близько 40 років, у нєї неприязні відносини.

Як і у попередньому випадку лікарі, які майже на останньому місяці вагітності, дізнавшись про факт вагітності 14-ти річної дівчинки повідомили про даний факт в поліцію, а правоохоронці в Кременчуці порушили кримінальне провадження за статтею 154 Кримінального кодексу України «Примушування до вступу в статевий зв'язок».

Згідно цієї статті:

1. Примушування особи без її добровільної згоди до здійснення акту сексуального характеру з іншою особою - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

2. Примушування особи без її добровільної згоди до здійснення акту сексуального характеру з особою, від якої потерпіла особа матеріально або службово залежна, - карається штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, поєднані з погрозою знищення, пошкодження або вилучення майна потерпілої особи чи її близьких родичів, або з погрозою розголошення відомостей, що ганьблять її чи близьких родичів, - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

До чого ж дойде слідство у цьому кримінальному провадженні – покаже час.

Стати мамою у 15 років: поліція Кременчука відкрила кримінальне провадження за статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості 

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися