Кременчуцька газета
П'ятниця, 1 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Стелажі для магазину: види, відмінності та особливості

25 вересня 2023 15:40

Правильну організацію торгової площі найпростіше виконати за допомогою професійних стелажів. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, мінімальну вагу для простоти транспортування і можуть мати різне наповнення, яке буде оптимальним для різної групи товарів. З огляду на величезне розмаїття моделей обирати стелажі для магазину потрібно з особливою уважністю та спираючись на специфіку роботи вашого бізнесу.

 

Види та особливості стелажів

Усі без винятку стелажі мають привабливий зовнішній вигляд. Це дає змогу створювати єдину концепцію дизайну, дозволяє торговим «меблям» відповідати загальному стилю, що вкрай важливо для відповідального продавця. Розпещеність споживача часто вимагає використовувати прості, але дієві методи отримання уваги покупця, і візуалізація торговельної площі є одним із них.

 

Виготовлені з відрізної дошки полиці — минуле століття стилізації. Таке рішення буде актуальним для невеликих фермерських магазинів. Деревина потребує особливої уваги щодо догляду, коштує досить дорого і практично не має можливостей до трансформації для оптимізації товарних рядів. Досконалішими, вигіднішими та сучаснішими будуть класичні металеві варіанти, які у величезному розмаїтті представлені в інтернет-магазині Hold. Тут ви знайдете всі наявні варіанти стелажів, які відрізняються:

 

  • габаритами;

  • кількістю полиць;

  • наповненням;

  • профілем використання;

  • способом встановлення тощо.

 

Односторонні та двосторонні стелажі й полиці, перфоровані стінки або мобільність — усе це власник магазину обирає, зважаючи на групу товарів, які продаються, та особливості торгового приміщення.

Як правильно вибрати наповнення стелажів

Для максимальної зручності та варіативності вибору основним рішенням, яке підприємець повинен зробити, залишається тип і розмір каркаса. Вибравши вид стелажа, необхідно визначитися з його основними габаритами: шириною, кількістю секцій, висотою і глибиною. Це дає змогу створити єдиний макет, який дозволить правильно зробити цифровізацію викладки, що й визначить у майбутньому наповнення вітрини.

 

Маючи основу у вигляді каркаса, вам відкривається можливість підбору полиць, їхніх розмірів і кількості. Тут може стати в пригоді використання як дерев’яних полиць для овочів, так і металевих полиць і перекладин для зберігання товарів. Обрані стелажі з перфорацією мають можливість додаткового зберігання продукції на гачках, що дасть змогу не тільки візуально «розвантажити» інтер'єр, а й допоможе з правильною організацією зберігання за планограмою.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися