Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Стоматполіклініки реорганізували, а тепер з’ясовується доля комунального рентген-апарату, який знаходився у поліклініці на Набережній

24 апреля 2019 11:35

«В нещодавно відкритому відділенні під назвою «Придніпровське» ані рентген-кабінету, ані рентген-апарату немає і пацієнти, щоб зробити знімок зубів, вимушені їхати в інші відділення стоматполіклініки або до приватних кабінетів».

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна звернулася до голови комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров'я, материнства та дитинства Дениса Терещенко з проханням розібратися з долею майна стоматполіклінік.

Депутат зазначила, що після реорганізації комунальної стоматології Кременчука в єдиний стоматологічний центр було відкрито декілька стоматологічних відділень. Так, комунальну стоматполіклініку №3, яка розташовувалась на набережній (вул.Троїцька, 2) та в якій був рентген-апарат перенесено в лікарню «Придніпровська». Проте, в нещодавно відкритому відділенні під назвою «Придніпровське» ані рентген-кабінету, ані рентген-апарату немає і пацієнти, щоб зробити знімок зубів, вимушені їхати в інші відділення стоматполіклініки або до приватних кабінетів.

Де знаходиться рентген-апарат з ліквідованої комунальної стоматполіклініки станом на сьогодні – невідомо.

«На мої численні запитання відповіді надано не було, але після подання звернення надійшла інформація, що рентген апарат у відділенні, яке знаходиться в приміщенні стаціонару лікарні «Придніпровська» почне функціонувати з травня 2019 року. Тоді виникає питання яким чином апарат буде працювати, якщо у відділенні «Придніпровське» відсутній рентген кабінет? І який саме рентген апарат будуть використовувати, адже є небезпідставні підозри, що комунальний рентген апарат з реорганізованої стоматполіклініки вже передано в приватну структуру.

Враховуючи вищевикладене, звертаюсь до профільної депутатської комісії з проханням з’ясувати та довести до відома громади і мене особисто:

1.     Де знаходиться рентген-апарат, який до реорганізації використовувався в комунальній стоматполіклініці №3 на набережній.

2.     Яким чином у нещодавно відкритому відділенні «Придніпровське», в якому відсутній рентген-кабінет, почне функціонувати рентген-апарат і мешканцям будуть робити знімки зубів», - заявила О.Піддубна.

Мер запитав начальника управління охорони здоров’я деж цей апарат. Максим Середа заявив, що він на місці і буде працювати у травні.

Депутати запит колеги не підтримали.

Нагадаємо, медикам Кременчука бракує грошей на зарплату, тому Малецький лізе в черговий кредит.

Онлайн-трансляція: ХХХVІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 24 квітня 2019 року.

Зубний скандал вийшов зі стін стоматполіклініки №1 і дійшов до сесії Кременчуцької міської ради.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться