Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 8 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Створення Південного госпітального підокругу: від медиків Кременчука залежатимуть життя мешканців двох міст та 4 районів

 

14 февраля 2020 15:35

Центральною опорною медустановою серед усіх лікарень Кременчука буде приймальне відділення на базі лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцької».

Сьогодні у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцькій» відбулася медрада між начальниками лікувальних установ міста та очільниками департаменту охорони здоров’я Кременчука - по майбутньому плануванню Південного госпітального підкругу. Як ми інформували раніше, у ньому лікуватимуть пацієнтів з Кременчука, Кременчуцького, Глобинського, Козельщанського, Кобеляцького районів і міста Горішні Плавні.

Тож сьогодні на нараді обговорювали найперші майбутні плани нового підокругу.  Серед них - заплановане створення робочої групи та подання кожною із лікарень на затвердження та фінансування пакетів послуг до Нацслужби здоров’я України. Як зазначила віце-мер Ольга Усанова, центральною опорною лікарнею серед усіх інших буде приймальне відділення на базі лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцької».

На його будівництво та устаткування у загальній сумі необхідно 172 млн грн. Тож передбачене співфінансування з державного бюджету, міста, інших джерел. Також зазначили, що уже затверджений проектний план приймального відділення. У ньому на першому поверсі розміститься протишокова палата, кабінети лікаря-травматолога та лікаря-кардіолога. Та операційні – на другому. А от коли будівлю втілять у життя, ще не ясно. Адже все залежатиме від швидкості фінансування.

Як зазначив очільник департаменту охорони здоров’я міста Максим Середа, створення округу передбачатиме процес оптимізації та планування приймання хворих, а й вищевказаних районів до квітня цього року. Запевнили, що стаціонари та звичний перелік послуг у лікарнях не зникнуть. Лише передбачене розширення обслуговування пацієнтів.

Не менш важливим тут постає питання дотримання клінічних маршрутів пацієнтів, адже 20% доріг із сіл даних районів у незадовільному стані. Як зазначили, у  середньому доставляти пацієнтів до підокругу буде реально за 50 хв-1 год навіть із найвіддаленішого району (Кобеляцького).

Однак як це виглядатиме у реальності та чи вистачатиме усім пацієнтам якісної меддопомоги – громадяни переконаються уже незабаром.

Усіх очільників лікарень попрохали внести свої побажання до опорного плану підокругу. Та у наступний вівторок очільникики медустанов мають зібратися ще раз для детальнішого обговорення.

Нагадаємо, На медичній раді відзвітувались, скільки кременчужан скористались міськими медичними програмами.

У Кременчуці менше стали виявляти туберкульоз.

Бебі-буму в Кременчуці найближчим часом не буде: матерями стають діти з демографічної ями.

Половина хворих на лихоманку Західного Нілу з Полтавщини.

 

 

Ліна Романченко

Фото Олекснадра Попенка

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться