Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 2 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд у справі поновлення на посаді Медведовського: одному свідкові стало зле, інший нічого не пам’ятає

 

12 сентября 2017 16:55
Суд у справі поновлення на посаді Медведовського: одному свідкові стало зле, інший нічого не пам’ятає

Покази свідків підтверджують, що Медведовського звільнили без запрошення на поновлення.

Сьогодні на третьому слуханні судової справі у Крюківському райсуді про поновлення на посаді директора КП «Кременчукводоканал» Валерія Медведовського стали відомі нові деталі - хронологія дня поновлення та швидкого по тому звільнення - 5 травня 2017 року.

З боку відповідача - міської ради мали заслухати трьох свідків.

Начальник юридичного управління та свідок Валерій Мірошніченко, який у травні цього року складав протокол поновлення на посаді В. Медведовського після першого звільнення, на засідання не з’явився.

Ользі Лівач, спеціалісту кадрових питань УЖКГ, що була присутньою того дня у виконкомі – на самому початку слухання стало зле. Суддя Сергій Сьоря запропонував жінці на місце викликати медиків, однак вона відмовилась та вийшла з залу. Впродовж 30 хвилин слухання суду вона не повернулась. А коли секретар суду вийшла запитати, що ж трапилося з жінкою, її вже у будівлі суду не було. Жодних повідомлень по собі Лихач не лишила. 

Однак повернемось до самого слухання. Як виявилось, того дня, 5 травня, третій свідок по справі, віце-мер з будівництва Дмитро Кравченко поєднував обов’язки віце-мера з питань УЖКХ, бо Валерій Декусар перебував у відрядженні. Тобто, зачитати розпорядження від мера про поновлення В. Медведовського на посаді мав саме Кравченко.

«Позивача не було. Ми почали викликати Медведовського по телефону, однак він жодного разу не підняв слухавку. Про неявку не повідомив», - розповів на суді Дмитро Кравченко.

За його словами, через деякий час після неявки Медведовського, спеціаліст кадрових питань УЖКХ принесла нове розпорядження – про повторне звільнення Медведовського з посади директора водоканалу.

Однак після чого саме надійшло повторне рішення про звільнення, скільки минуло часу між поновленням та звільненням – Дмитро Кравченко не пам’ятав.

Він так само досі не знає, чи було надіслано офіційний документ - запрошення на поновлення Валерію Медведовському, та чи були відповідні записи у трудовій книзі екс-директора. Розписок про виклик Д.Кравченко того дня також не пригадав.

Розгляд справи через відсутність усіх свідків на засіданні перенесли на 26 вересня цього року.

Нагадаємо, В. Медведовський вимагає поновлення його після другого незаконного звільнення, компенсацію за простій: з травня по вересень цього року та 100 тис грн моральної компенсації.

У липні минулого року Крюківський райсуд відновив на посаді директора КП «Кременчукводоканал» В. Медведовського.

«Маразм Малецького» з неугодними боряться шляхом переписування уставів підприємств.

Таким чином директор коммунального підприємства по статусу посади вище та має більше прав та функцій, ніж генеральний директор комунального підприємства.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться