Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 25 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд почав розгляд позову директора телекомпанії «Візит» Мельника до міської ради Кременчука

 

22 сентября 2017 17:25
Суд почав розгляд позову директора телекомпанії «Візит» Мельника до міської ради Кременчука

Олександр Мельник, який нині перебуває під вартою у слідчому ізоляторі Полтави, вирішив судитись з міської радою через прийняте 20 липня рішення, де про нього згадується як про одного із організаторів та замовників вбивства мера Олега Бабаєва.

Сьогодні, 22 вересня, суддя Автозаводського районного суду Юрій Рибалка продовжив розгляд цивільної справи за позовом директора приватної телекомпанії «Візит» Олександра Мельника  до міської ради Кременчука про захист честі, гідності та ділової репутації.

Пан Мельник оскаржує рішення міської ради від 20 липня 2017 року «Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Вищої ради правосуддя України про звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвинової О.В.».

Позивач зазначає, що даним рішенням міська рада завдала шкоди його честі, гідності та діловій репутації: пана Мельника у додатку рішення міської ради вказали як про про одного із організаторів та замовників вбивства мера Олега Бабаєва.

Олександр Мельник через суд хоче скасувати дане рішення міської ради, вимагає спростування вищевказаної інформації та стягнення завданої моральної шкоди.

Саме ж судове засідання відбувалось в режимі відеоконференції за участі пана Мельника, який, нагадаємо, нині знаходиться в полтавському СІЗО.

На початку сьогоднішнього судового засідання адвокат позивача Руслан Лазоренко заявив клопотання про розгляд даної цивільної справи в закритому режимі без участі присутніх в залі суду представників ЗМІ.

Як вказав захисник, присутні ЗМІ при висвітленні судового процесу знову розповсюджуватимуть інформацію негативного характеру, що стосується його клієнта.

Присутній в судовому засіданні представник міської ради Валерій Мирошніченко виступив проти клопотання, вказавши, що така інформація вже давно знаходиться у вільному доступі.

Суд клопотання адвоката Олександра Мельника про проведення судового засідання в закритому режимі відхилив.

Зі сторони представника міської ради було озвучено клопотання про зупинку розгляду позову справи, оскільки предметом оскарження є інформація, яку своїм рішенням має підвердити або спростувати суд, який у свою чергу має вирішити винуватість Мельника у вчиненні вбивства Бабаєва. Як вказав Мирошніченко, щоб вирішити справу за позовом Мельника, суддя Рибалка має дочекатись рішення суду по справі щодо вбивства мера Бабаєва та судді Лободенка.

З цим вже Лазоренко не погодився, скориставшись аргументом самого Мирошніченка, але на свою користь, зазначивши, що міська рада  у проголосованому зверненні до Президента , Верховної ради та Вищої ради правосуддя  не мала права вказувати Мельника організатором та замовником вбивства за відсутності відповідного вироку суду, що набрало законної сили.

Як й очікувалось, таку юридичну «заготовку» представника міськради суд відхилив.

Тоді  пан Мирошніченко використав іншу «заготовку», зачитавши клопотання про закриття розгляду справи через те, що оскаржується рішення міської ради. На думку головного юриста мерії,  позов Мельника  мав би розглядатись в порядку адміністративного судочинства.

На це адвокат Руслан Лазоренко вказав, що доводи Мирошніченка не витримують критики, оскільки цивільний процес в суді дозволяє оскаржувати рішення органів місцевого самоврядування (рішення міськради), якщо вони порушують особисті права особи.

Зрештою юридичні баталії сьогодні скінчились, оскільки час  у головуючого на засіданні судді сплив – йому потрібно було розглянути ще 3 справи.

Наступне засідання по справі має відбутися 26 жовтня, о 13-й годині. Тоді ж суддя Рибалко має винести ухвалу по клопотанню Мирошніченка.

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться