Кременчуцька газета
П'ятниця, 14 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Суд покарав чоловіка який, після сварки з кондуктором, цеглиною розбив лобове скло кременчуцького тролейбуса

30 травня 2024 12:00

Судова справа.

 

Днями у Крюківському районному суді м. Кременчука було розглянуто обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно уродженця м. Кременчука, з середньою спеціальною освітою, який не працює, раніше не судимий, за обвинуваченням у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України «Хуліганство».

Як сказано у вироку суду, 5.05.2024 року близько 08:20 год. у м. Кременчуці перед залізничним мостом по вул. Макаренка у громадському місці поряд із припаркованим громадським транспортом - тролейбусом чоловік вчинив сварку з кондуктором тролейбуса.

В ході сварки у чоловіка виник злочинний умисел на вчинення хуліганства, тобто грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжуєтсья особливою зухвалістю. Реалізуючи свій умисел, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки, чоловік, грубо порушуючи громадський порядок, що виразилось в зневажливому ставленні до існуючих у суспільстві загальновизнаних правил поведінки і норм моральності, зневазі до оточуючих у спосіб нахабного поводження та пошкодження майна, взяв із сусіднього цегляного паркану білу цеглину та кинув її у лобове вікно припаркованого тролейбуса №024, належного КП «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана».

Своїми діями чоловік пошкодив лобове скло тролейбусу, вартість якого становить 21750,00 грн. та зірвав можливість його подальшого руху.

Згідно заяви обвинуваченого він беззаперечно визнав свою вину у вчиненні наведеного кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.296 КК України, тобто у хуліганстві (грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю), згоден із встановленими досудовим розслідуванням обставинами, ознайомлений з обмеженням права на апеляційне оскарження вироку суду та надав згоду на розгляд обвинувального акта у спрощеному провадженні без проведення судового розгляду в судовому засіданні.

Розглянувши справу суд чоловіка визнав винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.296 КК України, та призначив покарання у виді пробаційного нагляду строком на 1 рік.

Цивільний позов КП «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана» до чоловіка про відшкодування матеріальної шкоди суддя задовольнив і стягнув з обвинуваченого на користь КП «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана» у відшкодування заподіяної кримінальним правопорушенням матеріальної шкоди в розмірі 50 001 (п`ятдесят тисяч одна) грн. 00 коп.

Вирок може бути оскаржений в порядку статті 394 КПК України до Полтавського апеляційного суду, шляхом подачі апеляційної скарги протягом 30 (тридцяти) днів з дня отримання копії судового рішення.

У Кременчуці чоловік цеглиною розбив скло у тролейбусі

 

Олег Булашев

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися