Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 11 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд покарав кременчужанина за викрадення магістрального кабелю поблизу села Самусіївка

 

25 мая 2020 10:50

Обвинувачений у судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю.

8 травня 2020 року Кременчуцький районний суд в складі головуючого судді О.Колотієвського виніс вирок уродженцю Кременчука з вищою освітою, офіційно не працюючого, не одруженого, що на утриманні має двох малолітніх дітей.

Як сказано у судовому реєстрі, чоловік 14 серпня 2019 р. близько 07.30 намірився та викрав магістральний кабель, що пролягає в землі на глибині близько 1 метра, та розташований в районі 1717 км магістрального газопроводу «Союз» в охоронній зоні дюкерних кранів водного перегону через р. Дніпро, поблизу с. Самусіївка, Кременчуцького району, належний філії «Управління «Укргазтехзв`язок» Акціонерного товариства «Укртрансгаз».

Реалізуючи свій злочинний намір, чоловік, по телефону винайняв екскаватор-навантажувач марки JCB 4СХ, водія якого запевнив у правомірності своїх дій і намірів. Тож останній цього ж дня, близько 09.30 прибув на вказане місце, де розкопав ділянку, на якій пролягає магістральний кабель МКСК 4x4x1,2 (дві магістральні лінії технологічного зв`язку магістрального газопроводу «Союз») загальною довжиною 46 метрів - вартістю 3 тис 206 гривень 20 копійок, відповідно до висновку судово-товарознавчої експертизи від 30.09.2019 року.

Продовжуючи свої злочинні дії, він спустився у розкопану екскаватором-навантажувачом траншею, де за допомогою ножівки по металу перепиляв вказаний кабель з метою його подальшого викрадення.

Але з причин, що не залежали від його волі, не вчинив усі дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, оскільки в цей час його протиправні дії були припинені працівниками лінійної бригади філії «Управління «Укргазтехзв`язок» АТ «Укртрансгаз».

Обвинувачений у судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та суду пояснив, що вчинив злочин за вищевикладених обставин.

Аналізуючи пояснення обвинуваченого, суд вважає, що винуватість обвинуваченого у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення знайшла своє підтвердження в судовому засіданні. Так, він давав чіткі та послідовні пояснення стосовно обставин вчинення інкримінованого йому кримінального правопорушення, вказуючи на спосіб, мотив його вчинення. Надані обвинуваченим пояснення повністю узгоджуються зі встановленими судом фактичними обставинами справи.

Оскільки обвинувачений здійснив незакінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжці), вчинене повторно, то суд його дії кваліфікує за ч.3 ст.15 ч.2 ст.185 КК України.

Пом`якшуюча покарання обставина - щире каяття обвинуваченого.

Тож на підставі ч.4 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання покарань, призначених вироком Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області від 25 лютого 2020 року і покарання за цим вироком, остаточно призначити йому покарання у виді 3 років 7 місяців позбавлення волі.

На підставі ст. 75,76 КК України суд вирішив звільнити обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки та покласти на нього обов`язок повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання, та періодично з`являтися для реєстрації до цього органу.

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться