Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд покарав власницю англійського кокер-спанієля, який вкусив у Кременчуці малолітнього хлопця


5 августа 2019 12:35

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови.

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Олександр Маханьков розглянув матеріали, які надійшли з Департаменту патрульної поліції у Кременчуці про притягнення до адміністративної відповідальності художника-оформлювача КП «ШРБУ» у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.154 ч.2 КпАП України «Порушення правил тримання собак і котів».

Як сказано в постанові суду, яка розміщена у реєстрі судових рішень, 21 липня о 20.45 у Кременчуці на вул. Східній, 28 собака породи англійський кокер-спанієль, яка належить художнику, перебуваючи без повідка та намордника, вкусила малолітнього.

У судовому засіданні власниця собаки свою вину визнала.

Розглянувши справу, суддя визнав власницю собаки винною у вчинені правопорушення, передбаченого ст. 154ч.2 КУпАП і наклав на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 68 / шістдесят вісім гривень в прибуток держави.

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови, а в разі оскарження такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати правопорушником штрафу у зазначений строк, у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу в розмірі 136/ сто тридцять шість/грн.00коп.

Також вирішено стягнути з власниці собаки на користь держави 384/триста вісімдесят чотири /грн. 20 коп судового збору.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд Кременчука протягом десяти днів з дня винесення постанови.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться