Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 27 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Суд скасував постанову слідчого про закриття кримінальної справи за перешкоджання журналістської діяльності директоркою школи №17

 
 

 

28 сентября 2020 15:15

Тепер справа отримає друге дихання.

23 вересня у Автозаводськомуц райсуді Кременчука було розглянуто скаргу журналіста телекомпанії «Візит» Олени Маліченко на постанову слідчого міського відділу поліції Андрія Косенка про закриття кримінального провадження від 24 вересня 2019 року за ознаками перешкоджання журналістської діяльності директоркою школи №17 Валентиною Марченко.

Як сказано в ухвалі суду, 10 вересня адвокат Олег Бублік отримав копію оскаржуваної постанови про закриття справи. ВІн ваажає, що постанова підлягає скасуванню, оскільки слідчим не правильно встановлені обставини справи, які потягли за собою неправильні правові висновки.

Слідчим не було допитано ряд осіб, а результативна частина постанови про закриття провадження є немотивованою та упередженою, оскільки незрозуміло, у кого саме та у чиїх діях відсутній склад кримінального правопорушення.

Крім того адвокат вважає, що слідчий надав неправильну кваліфікацію кримінального правопорушення.

У судове засідання правоохоронець не з'явився, а адвокат скаргу підтримав.

Cуддя під час розгляду справи встановила, що під час досудового розслідування не в повній мірі виконані вказівки прокурора щодо встановлення та допиту як свідка осіб, яким відомо про подію.

На думку слідчого судді висновки слідчого, викладені в оскаржуваній постанові не відповідають вимогам законодавства щодо всебічного та повного дослідження обставин кримінального проваджання.

Тож суддя постанову про закриття кримінального провадження щодо перешкоджання журналістської діяльності скасувала і тепер справа отримає друге дихання.

Як раніше писала Кременчуцька газета, депутатка міської ради Тетяна Сідерка разом з журналістами прийшли до учбового закладу, щоб перевірити скарги на холодну їжу у школі. Однак директорка всіляко перешкоджала цьому.

На дії директорки кременчуцької школи №17 поскаржилися київським чиновникам.

Кримінальна справа є, а в департаменті освіти Кременчука вважають, що конфлікт не підтвердився. Невже так рятують свою репутацію?

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися