Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд все ніяк не розгляне претензії оточення мера Малецького до району по Госпітальній раді

 

21 сентября 2017 11:50
Суд все ніяк не розгляне претензії оточення мера Малецького до району по Госпітальній раді

Керманичі міста не можуть змиритися з тим, що не мають впливу на прийняття рішень представниками Госпітальної ради Південного округу.

Суддя Автозаводського районного суду сьогодні вдруге не змогла провести попереднього підготовчого засідання – представник райради захворів.

Суддя Автозаводського районного суду Жанна Кривич сьогодні вдруге не змогла провести попереднє підготовче судове засідання за адміністративною справою за позовом кременчуцького члена Госпітальної ради Південного округу Ростислава Зауральського, який є дружнім до команди міського голови Кременчука.

Зауважимо, що позивач хоче скасувати рішення райради від 7 червня 2017 року «Про делегування представників Кременчуцького району для роботи у складі Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавської області». На думку позивача, Кременчуцький район делегував до Госпітальної ради Південного округу

Причина затягування розгляду справи проста – представник відповідача (Кременчуцька районна рада) через хворобу сьогодні не з’явилась до суду.

Разом з тим, суддя озвучила низку поданих клопотань, серед яких – залучити до розгляду справи в якості третьої особи обласне управління статистики.

Крім того, в мерії через своє клопотання зажадали перевірити, чи не порушили представники райради термінів оприлюднення проекту оскаржуваного  рішення.

Наступне судове засідання призначено на  2 жовтня. 

Нагадаємо, представники сільських громад, чиї представники є членами Госпітальної ради не розуміють, для чого оточенню мера потрібно було готувати позов.

Все одно Кременчук не має необхідної кількості голосів, щоб ухвалювати потрібні для себе рішення: лише вісім кременчуцьких делегатів при 25 членах ради.

«Вони (міська влада Кременчука – ред.) не знають всієї картини – хай не сіпаються», - таку думку було висловлено одним із присутніх на першому засіданні суду.

Разом з тим, Кременчуцька газета під час судового засідання встигла ознайомитись з матеріалами позову та звернула увагу на деякі цікаві обставини.

Як зазначає завідувач відділенням трансфузіології Кременчуцького пологового будинку Ростислав Зауральський у своєму позові, керівництво Кременчуцького району не мало права делегувати до Госпітальної ради одразу двох представників – район мав право делегувати тільки одного представника.

Позивач послався на офіційно затверджену формулу, згідно з якою район мав вирахувати кількість членів, яких можна було відряджати.

Визначальним є кількість населення, що проживає на території тої, чи іншої адміністративної одиниці. Звісно, що вирахувані цифри не є цілими, а тому потребують округлення.

Пан Зауральський всі дані розрахунків збив в одну таблицю.

Згідно з поданими у таблиці даними, Кременчуцький район при 14,8 тис. населення має делегувати до Госпітальної ради 1,42 представника.

Звісно, що в реальності такого не може бути, а тому вказану цифру слід заокруглити до 1 – згідно з математичними правилами, яким навчають у початкових класах загальноосвітніх шкіл.

Але, якщо вірити даним таблиці, яку Зауральський виклав у своєму позові, то відносно Кременчука те ж є питання: при 222 тис. 156 – офіційній кількості населення Кременчука, отримано 7,33 представника.

Очікувано, що вказану цифру відповідно до математичних правил, слід округлити до 7. Але ж Кременчуцька міська рада 11 травня цього року взяла та й затвердила одразу 8 представників до Госпітальної ради Південного округу – тепер райони та сільські громади у відповідь можуть підготувати «дзеркальний» позов Малецькому і Ко.

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться