Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 24 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд закрив справу проти директора відомої у місті будівельної фірми «Житлоінвест»

 

18 апреля 2019 10:30

Причина закриття - не виправдання, а у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строку накладення адміністративного стягнення.

Днями у Крюківському райсуді Кременчука була розглянута справа, яка надійшла з Головного Управління державної фіскальної служби у Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності директора відомої у місті будівельноі фірми ТОВ «Житлоінвест» у звинуваченні за ст.163 - 1 ч.1 КУпАП «Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків». Про це сказано у реєстрі судових рішень

Суддєю Сергієм Сьорею було встановлено, що керівник підприємства порушив встановлений законом порядок ведення податкового обліку, в результаті чого встановлено заниження податку на прибуток всього в розмірі 35 тис 807 грн, у тому числі за 2016 в розмірі 35 тис 807 грн.

Також встановлено заниження податку на додану вартість на загальну суму 229 тис 733 грн, відповідальність за що передбачена ч.1 ст..163 1 КУпАП.

Керівник підприємства до судового засідання не з’явився, про причини неявки не повідомив, клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надходило.

Суддя вважав за можливе розглянути справу у відсутність керівника ТОВ «Житлоінвест».

Дослідивши матеріали справи, суддя С.Сьоря постановив провадження по справі про притягнення керівника підприємства до адміністративної відповідальності за ст..163 - 1 ч.1 КУпАП закрити, у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строку накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду на протязі 10 днів з моменту її винесення.

 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться