Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд зобов'язав поліцію Кременчука відкрити кримінальне провадження щодо ухилення посадовцями міськвиконкому від виконання рішення суду

 

28 декабря 2019 12:30

Постановою Харківського суду клієнту адвоката виконком мав би виплатити кошти, але службовці виконкому цього не роблять.

Шкода, але в нашій країні виграна справа в суді не гарантує того, що ви досягли бажаного результату та що ваші права будуть відновлені. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав адвокат Володимир Молодчин.

Він зазначив, що примусове виконання судового рішення може стати справжнім випробуванням, особливо, якщо ваш спір - з органом державної влади чи органом місцевого самоврядування.

«Не винятком є і виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, який під різними приводами відмовляється виконувати судові рішення, не реагуючи на штрафи державних виконавців та окремі ухвали суду.

Тож тепер слово за правоохоронцями», - пише Володимир Молодчин.

Окремо пан Молодчин надав суду ухвалу, яка пояснює його допис.

Так, 20 грудня 2019 року слідчий суддя Автозаводського районного суду Кременчука Олена Предоляк розглянула у відкритому судовому засіданні скаргу адвоката Володимира Молодчина в інтересах його кліента на бездіяльність Кременчуцького відділу поліції, що полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це сказано в ухвалі суду, текст якої оприлюднили у реєстрі судових рішень.

Згідно ухвали, 12 грудня 2019 року адвокат В.П. Молодчин в інтересах свого клієнта звернувся зі скаргою на бездіяльність посадових осіб поліції щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У своїй скарзі заявник просив зобов`язати уповноважених осіб Кременчуцького відділу поліції внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в його заяві від 27 листопада 2019 року про кримінальне правопорушення щодо факту ухилення посадовими особами Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від виконання судового рішення на користь його клієнта (постанови Харківського апеляційного адміністративного суду від 2 квітня 2015 року по справі 524/11140/14-а) та провести досудове розслідування.

Саме постановою Харківського суду клієнту адвоката виконком мав би виплатити кошти, але службовці виконкому цього не роблять.

Заслухавши пояснення особи, яка подала скаргу, дослідивши додані до скарги матеріали, слідчий суддя постановив скаргу адвоката Володимира Молодчина в інтересах його кліента на бездіяльність Кременчуцького відділу поліції, що полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР задовольнити. Також суд вирішив зобов`язати начальника слідчого відділу Кременчуцького відділу поліції або іншу уповноважену особу невідкладно, але не пізніше 24 (двадцяти чотирьох) годин після отримання органом досудового розслідування копії ухвали слідчого судді, внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення, викладені в заяві адвоката Молодчина В.П. від 27.11.2019 року про вчинення кримінального правопорушення щодо ухилення посадовими особами Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від виконання судового рішення на користь клієнта адвоката та розпочати досудове розслідування.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться