Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суддя Автозаводського райсуду Олейнікова звільнила від відповідальності директора парку Миру Добрунова

 

29 декабря 2017 14:45
Автозаводський райсуд звільнив від відповідальності директора парку Миру Добрунова

Начальник комунального закладу лише за два тижні надав активістам затребувану інформацію по роботах у парку, однак жодного покарання за це не поніс.

Суддя Автозаводського райсуду Ганна Олейнікова 28 грудня визнала винним, однак звільнила від відповідальності за адмінправопорушення директора комунального закладу «Парк Миру» Віталія Добрунова. Про це Кременчуцькій газеті сьогодні повідомили у приймальні судді.

Раніше із позовом до суду звернулася активістка та учасниця «Європейського клубу» Світлана Овчаренко, яка поскаржилася на несвоєчасне надання Добруновим інформації про акти виконаних робіт між ФОП «Михайлик» та парком Миру. Керівник парку надіслав відповідну  інформацію лише після розголосу даної ситуації у соцмережах, та після звернення активістів до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Нагадаємо, Овчаренко у позові вказала, що Добрунов порушив пункт 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

«Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно».

Та пункту 1 статті 20 про «Строк розгляду запитів на інформацію»:

«Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту».

І хоча на перший запит Добрунов надав запитувані документи електронкою лише за два тижні, як бачимо, жодного покарання не поніс.

Що цікаво, як повідомила Світлана Овчаренко редакції, їй повістка до суду не надходила.

Раніше Добрунов пояснив, що не надсилав звітів по роботах у парку, бо не зрозумів запиту кременчужанки.

Суддя Ганна Олейнікова уже не вперше звільняє від відповідальності чиновників. Наприклад, відео, що підтвердило керування у нетверезому стані начальника квартирного управління Олександра Калашника вона розглядати не захотіла через «його недостатню оформленість». 1 серпня Олейникова винесла рішення: позов у справі про їзду за кермом п'яним А.Калашніка підлягає припиненню через відсутність події.

У справі лікаря і екс-депутата Бурова: суддя Олейникова знову не побачила п'яного за кермом.

Зауважимо, що ті, хто контролюють витрати з міського бюджету, меру Малецькому не подобаються.  

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться