Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Суддя Олейнікова не знайшла порушення Закону у діях директора ТОВ «АВМ АМПЕР»

13 серпня 2019 11:15

Директор підприємства вчинив порушення, в результаті чого занижено податок на прибуток.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейнікова розглянула адміністративний матеріал, який надійшов із Головного Управління  Державної Фіскальної Служби у Полтавській області відносно директора ТОВ «АВМ АМПЕР» щодо притягнення до адмінвідповідальності за ст. 1631 ч.1 КУпАП «Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків».

Про це сказано у постанові суду, яка розміщена у реєстрі судових рішень.

Згідно постанови, у протоколі про адмінправопорушення зазначено, що директор підприємства вчинив порушення ведення податкового обліку з порушенням чинного законодавства, в результаті чого занижено податок на прибуток в періоді, що перевірявся на загальну суму 332 тис 923 грн, у тому числі за 1 квартал 2017 року в суму 251 тис 310 грн, 4 квартал 2017 року в сумі 36 тис 198 грн, 1 квартал 2018 року 45 тис 415 грн. У результат чого було занижено податок на додану вартість у загальній суму 238 тис 78 грн, у тому числі за грудень 2016 року в сумі 147 тис 397 грн, за вересень 2017 року в сумі 40 тис 220 грн, за лютий 2018 року в сумі 50 тис 461 грн.

Директор у судове засідання не з`явився, про причини неявки суду не повідомив, заяв про відкладення розгляду справи через канцелярію Автозаводського районного суду Кременчука не надходило, а тому згідно зі ст. 268 ч.2 КпАП України суддя вважає розглянути справу у відсутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, оскільки його явка до судового засідання не є обов`язковою.

Суддя, дослідивши матеріали справи, прийшла до наступних висновків.

Відповідно до ст. 38 ч.2 КУпАП, стягнення може бути накладено не пізніше, як через три місяці з дня вчинення правопорушення. А при триваючому правопорушенні - не пізніш, як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.

На момент розгляду справи закінчилися строки накладення адміністративного стягнення, передбачені ст. 38 ч.2 КУпАП.

З урахуванням викладеного, суддя вважає необхідним провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.163-1 КпАП України закрити у зв`язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення 3-х місячного строку, передбаченого ст. 38 ч.2 КпАП України відповідно до ст. 247 ч.1 п. 7 КпАП України.

Тож, суддя провадження по справі про притягнення директора підприємства за ч.1 ст. 163-1 КпАП України вирішила закрити у зв`язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

 

 

Марина Соловей 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися