Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Суддя таки дозволила поліціянтам вилучити на «Теплоенерго» документи аби з’ясувати, чи нанесли посадовці підприємства збитків на понад 100 тис грн

 

25 квітня 2019 14:50

Ухвала діє до 16 травня 2019 року включно. 

Днями слідчий суддя Крюківського районного суду Кременчука Світлана Фадєєва знову розглянула клопотання начальника слідчого відділення відділу поліції №1 Кременчуцького відділу поліції про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів комунального підприємства «Теплоенерго».

Як сказано в ухвалі суду, яка розміщена на сайті Єдиного реєстру судових рішень, слідчим суддею встановлено, що відділення поліції № 1 Кременчуцького відділу поліції проводить досудове розслідування по кримінальному провадженню внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 12.01.2019 за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру досудових рішень (ЄДРДР), посадові особи КП «Теплоенерго», зловживаючи службовим становищем, протягом 2015-2018 років вносили неправдиві відомості до офіційних документів, а саме шляхових (подорожніх) листів та інших бухгалтерських документів, про кількість використаних паливно-мастильних матеріалів, які в подальшому привласнили, орієнтовна сума збитків понад 100 тис грн.

На час розгляду клопотання, повідомлення про підозру за описаним вище фактом жодній фізичній особі не вручено.

Ознайомившись з новим, більш грунтовним клопотанням, суддя постановила задовольнити частково.

Надати начальнику слідчого відділення відділення поліції № 1 Кременчуцького відділу поліції тимчасовий доступ до документів КП «Теплоенерго», а саме: шляхових (подорожніх) листів на транспортні засоби, що перебувають у віданні КП «Теплоенерго», журналів обліку в'їзду-виїзду автотранспорту комунального підприємства, відомостей про отримання паливно-мастильних матеріалів, журналів проходження технічного огляду техніки, журналів проходження медичного огляду водіїв, журналів інструктажу водіїв, планів-завдань по виконанню робіт із залученням техніки за період з 1 січня 2015 по 31 грудня 2018 включно, з метою ознайомлення з ними та вилучення оригіналів останніх, що перебувають у володінні КП «Теплоенерго».

Ухвала діє до 16.05.2019 включно. Ухвала оскарженню не підлягає.

Зазначимо, раніше у цій же справі суддя С.Фадєєва прийшла до переконання, що ініціатором подання не доведено, що витребувані документи самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подано клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у даному кримінальному провадженні. А відомості, що у них містяться, можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні і неможливо іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.

«Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання задоволенню не підлягає у зв'язку з його необгрунтованістю»,- було сказано у постанові суду.

Про це ми писали у матеріалі «Кременчуцькі свинарчуки»:«Теплоенерго» кошмарить містян  занебесною комуналкою та фігурує у цікавих кримінальних справах.

 

 

Клим Соколов

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися