Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 27 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суди повідомляють про неналежний стан забезпечення засобами захисту від коронавірусу: в Кременчуці маски працівники суду купували за власні кошти

 

1 апреля 2020 16:30

Майже усі судові установи забезпечені кварцовими лампами.

За інформацією Державної судової адміністрації України, яка надійшла на запит Вищої ради правосуддя, судові установи України повідомляють про неналежний стан забезпечення засобами захисту від гострої респіраторної хвороби COVID-19 (коронавірус SARC-CoV-2), зокрема про відчутний дефіцит безконтактних термометрів, медичних масок, медичних респіраторів, антисептиків.

За інформацією ДСА України станом на 27 березня 2020 року склалася критична ситуація із забезпеченням судів медичними масками, про що повідомили суди майже всіх регіонів. Зокрема, про рівень забезпечення медичними масками поінформували суди Харківської (стан забезпечення - 9 %), Закарпатської (19 %), Полтавської (35 %),

Житомирської (57 %), Тернопільської (60 %), Івано-Франківської (65 %), Київської (72 %), Чернівецької (78 %) областей. Нерівномірно забезпечені суди й безконтактними термометрами: від 3 % (Запорізька область) до 96 % (Сумська область). Водночас майже усі судові установи забезпечені кварцовими лампами, за винятком Волинської (95 %), Кіровоградської (88 %), Донецької (96 %) областей.
«Кременчуцька газета» відвідала Автозаводський райсуд Кременчука і поспілкувалася з відвідувачами суду та деякими його працівниками, яких побачила на порозі установи, бо в середину нас не запустили бо діє карантинне обмеження. Оголошення про введення карантинних заходів у суді вивішено на вході в суд.

Відвідувачі – учасники судового процесу кажуть, що на вході до суду у них перевіряли спецприладом температуру і лише тоді запускали у суд. При цьому у кого не має маски в суд не впустять.

«Таку перевірку проходимо і ми. Кожного ранку проходимо. Судді за власний кошт придбали антисептики, рукавички та маски всім працівникам апарату суду.

Єдине, що нам надали то кілька років тому – кварцеві лампи. Ними кварцують приміщення залів судових засідань. А ще у нас кожні 2-3 години прибирають…»,- кажуть працівники суду.

 

Нагадаємо, 26 березня 2020 року ВРП ухвалила публічне звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо критичної ситуації із фінансовим забезпеченням судів, інших органів та установ системи правосуддя. У зверненні наголошено, що у зв’язку з пандемією коронавірусу судам як органам державної в роки прилади, робота яких не може бути припинена, необхідно виділити додаткові кошти в обсязі 154,9 млн грн на придбання засобів захисту та дезінфекції, які на сьогодні неможливо закупити через істотний дефіцит видатків.

У ВРП сподіваються, що проблему дефіциту поточних видатків на забезпечення здійснення судочинства місцевими та апеляційними судами, зокрема для вжиття заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції, буде вирішено змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Нагадаємо, 58 адмінпротоколів складено в області на порушників правил карантину

Перше рішення про порушення режиму карантину в Кременчуці: маршрутник має сплатити штраф 17 тис грн за перевезення пасажирів понад норму.

Малецький просить суди пришвидшити розгляд справ щодо порушення правил карантину

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться