Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Справа «Медведовський vs «Автограф»: суд зобов’язав газету спростувати інформацію і виплатити 10 тисяч гривень моральної шкоди


22 июня 2018 10:45

У позивній заяві йшлося про 100 тисяч гривень компенсації. 

Вчора в Крюківському райсуді завершився  розгляд судової справи «Медведовський vs «Автограф»

Нагадаємо, екс-віце-мер, екс-гендиректор «Кременчукводоканалу», голова ГО «Наш дім Кременчук» Валерій Медведовський вимагав через суд  спростувати інформацію, розміщену на сторінках вищеназваного видання 7 грудня 2017 року. А саме в статті «Кому вигідний хаос в Кременчуці».

«Кілька тижнів тому на вулицях міста з’явились намети із символікою ГО «Наш дім –Кременчук». Її, як відомо,  очолює регіонал Медведовський, який хоче повернути під свій контроль комунальне підприємство «Міськводоканал». На роботу наметів Медведовський отримав чималі кошти від Путіна і під виглядом збору підписів громадян збирає список симпатиків «руського міра» в Кременчуці», - про публічне скасування саме цієї інформації редакцією газети «Автограф» йдеться у позовній заяві.

На думку позивача, неправдива інформація принижує його честь, гідність і ділову репутацію. А також Валерій Медведовський також через суд вимагав виплату моральної шкоди в сумі 100 тис. грн.

Вчора у суді був розгляд по суті. Преставник сторони позивача Вадим Риль повідомив, що від вимог, викладентх в заяві не відмовляються. А представник сторони захисту Руслан Ульянов, зробив гучну заяву. Він зазначив, що суд у даному складі не легітимний виносити рішення. Тож будуть звертатися у вищі інстанції, навіть до міжнародних.

Сторона позивача вбачила у цьому тиск на суд. 

Вислухавши позицію сторони звинуваченого і захисту, суддя Василь Хіневич на декілька годин відправився в нарадчу кімнату.

Після суд оголосив постанову, згідно, якою вимоги позивача задовольнити частково. А саме же шрифтом спростувати інформацію викладеній в статті «Кому вигідний хаос в Кременчуці» з підписом: «Інформація викладена в статті є недостовірною».

Та виплатити Валерію Медведовському компенсацію за моральну шкоду у сумі не 100 тисяч гривень, як це було у позовній заяві, а 10 тисяч гривень. Суддя зазначив, що протягом 30 днів можна подати апеляцію.

Детальніше про хід судового засідання ДИВІТЬСЯ  ВІДЕО.

Нагадаємо, судова справа «Медведовський vs «Автограф»: представник редакції до суду не з’являється.

Судова справа «Медведовський vs «Автограф»: адвокат Ульянов з’явився і попрохав час на вивчення позову

Судова справа «Медведовський vs «Автограф»: захист екс-віце-мера просить викликати свідком президента Росії Путіна

А депутатка Піддубна вже домоглася справедливості в суперечці з газетою «Автограф» стосовно публікації на свою адресу, і справу буде розглянуто у суді заново.

Раніше стало відомо, що газета «Автограф» таки знайшла своїх авторів

 

Світлана Павленко, відео Олексій Орлов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться