Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 25 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Судова справа «Медведовський vs «Автограф»: суд зобов’язав видання надати джерело інформації відносно того, як Путін фінансує екс віце-мера

19 апреля 2018 10:00

Після цього у суді була оголошена перерва до 30 травня.

 

Вчора в Крюківському райсуді продовжився розгляд судової справи «Медведовський vs «Автограф». 

Під час засідання сторона захисту газети знову подала клопотання про отримання судом фінансових  документів щодо родини Медведовських, їх виїзд закордон, дані про засновників громадської організації «Наш дім Кременчук» та інші.

Сторона захисту Валерія Медведовського в особі адвоката Валерія Гонтара також подала клопотання про оприлюднення джерела інформації відносно того, як Путін фінансує екс віце-мера.

«Ви у суді маєте представити докази, на підставі чого писали матеріал, а не вимагати збирання фіндокументів, фінансування організації тощо… У вас же є джероло, яке нібито вам це повідомляло… У джерела є дані, про які ви писали у газеті»,- сказав В.Гонтар стороні видання Руслану Ульянову.

Після кількогодинного перебування у нарадчій кімнаті суддя Василь Хіневич оголосив рішення щодо поданих клопотань: у повторному клопотанні про отримання судом фінансових  документів щодо родини Медведовських, їх виїзд закордон тощо – відмовити, а редакції назвати джерело інформації відносно того, як Путін фінансує екс віце-мера.

Після цього у суді була оголошена перерва до 30 травня.

Нагадаємо, екс-віце-мер, екс-гендиректор «Кременчукводоканалу», голова ГО «Наш дім Кременчук» Валерій Медведовський вимагає спростувати інформацію, розміщену на сторінках вищеназваного видання 7 грудня 2017 року. А саме в статті «Кому вигідний хаос в Кременчуці».

«Кілька тижнів тому на вулицях міста з’явились намети із символікою ГО «Наш дім –Кременчук». Її, як відомо,  очолює регіонал Медведовський, який хоче повернути під свій контроль комунальне підприємство «Міськводоканал». На роботу наметів Медведовський отримав чималі кошти від Путіна і під виглядом збору підписів громадян збирає список симпатиків «руського міра» в Кременчуці», - про публічне скасування саме цієї інформації редакцією газети «Автограф» йдеться у позовній заяві.

На думку позивача, неправдива інформація принижує його честь, гідність і ділову репутацію. А також Валерій Медведовський також через суд вимагає виплату моральної шкоди в сумі 100 тис. грн.

Нагадаємо, судова справа «Медведовський vs «Автограф»: представник редакції до суду не з’являється.

Судова справа «Медведовський vs «Автограф»: адвокат Ульянов з’явився і попрохав час на вивчення позову

Раніше стало відомо, що газета «Автограф» таки знайшла своїх авторів

 

Олег Булашев

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться