Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 26 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Сумнівні конкуренти «розіграли» тендер на майже 3 млн. грн від «Кременчукводоканалу»?

 

20 августа 2018 08:20
Сумнівні конкуренти «розіграли» тендер на майже 3 млн. грн від «Кременчукводоканалу»?

Комунальники мають нагоду звернути більш детальну увагу на тих, з ким вони планують співпрацювати.

На початку серпня відбувся аукціон щодо поставки рідкого хлору на комунальне підприємство «Кременчукводоканал». Об’єм закупівлі – 50 т, очікувана вартість – 2 750 000 грн. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомляє «Кремінь.Антикор».
За їх даними, вказаним тендером зацікавилися 3 підприємства – АТ «Дніпроазот», ТОВ «Компанія «Хлортехвод» та ТОВ «Гіпохлорсервіс». Не зважаючи на те, що найнижчу ціну запропонував саме АТ «Дніпроазот» (який є безпосереднім виробником продукції), його пропозицію було відхилено.
Антикорівці зазначають, що наступною за економічною вигодою була пропозиція ТОВ «Компанія «Хлортехвод», з якою комунальники і планують підписати договір.

«Проте не все так просто. Проаналізувавши інформацію із системи YouControl та інших відкритих джерел, хід торгів, можна припустити наявність можливих зв’язків між 2 учасниками торгів - ТОВ «Компанія «Хлортехвод» та ТОВ «Гіпохлорсервіс».
Почнемо з самих торгів. Як вже зазначалось, очікувана вартість поставки хлору - 2 750 000 грн. В ході аукціону ТОВ «Компанія «Хлортехвод» запропонувало 2 749 500 грн. (що лише на 500 грн. менше від найбільш можливої ставки), а ТОВ «Гіпохлорсервіс» взагалі свою цінову пропозицію встановило на рівні 2 750 000 грн.(найбільш можлива ставка). В ході торгів обидва учасники не грали на пониження ціни.
Така дивна поведінка підштовхнула нас на більш детальну перевірку обох фірм – можливо не такі вже вони і конкуренти? Виявилось наступне.
По даним системи YouControl директором та засновником ТОВ «Гіпохлорсервіс» є Гнойовий Сергій Вікторович. Раніше (2011-2015 рр.) він керував та був одним із засновників іншого підприємства – ТОВ «Компанія «Хлорсистеми». Контактні телефони ТОВ «Компанія «Хлортехвод» (він вказаний у документах на тендер) та ТОВ «Компанія «Хлорсистеми» збігаються (70-12-42).
Також, ТОВ «Компанія «Хлортехвод» зареєстрована за адресою: місто Кременчук, вулиця Театральна, будинок 34, офіс 16. У цьому самому будинку, але вже в іншому офісі – № 26 – знаходиться ТОВ «Компанія «Хлорсистеми».
Окрім цього, згідно системи YouControl, раніше директором та засновником ТОВ «Компанія «Хлортехвод» був Гальченко Ярослав Дмитрович. Наразі він значиться як контактна особа ТОВ «Компанія «Хлорсистеми» (http://151930.ua-tenders.com/ ).
Отже, директор та засновник одного учасника торгів (ТОВ «Гіпохлорсервіс») був раніше керівником та одним із засновників іншого підприємства (ТОВ «Компанія «Хлорсистеми»), яке, в свою чергу, має тісні зв’язки з другим учасником тендеру - ТОВ «Компанія «Хлортехвод».


Але це ще не все. У Реєстрі судових рішень міститься ухвала, згідно якої вказані вище фірми є фігурантами у кримінальному провадженні щодо привласнення частини державних коштів в особливо великих розмірах, що виділяються комунальними підприємствами (зокрема, КП «Полтававодоканал» та КП «Кременчукводоканал») для виконання водопровідних, водоочисних та інших робіт, а також для придбання реагентів – хлору (http://reyestr.court.gov.ua/Review/64215338).
Сумнівна діяльність переможця тендеру також неодноразово висвітлювалася у ЗМІ – на сайтах «Наші Гроші» та «Наші Гроші. Львів»:
http://lviv.nashigroshi.org/…/firmy-z-odnoho-kubla-rozihra…/
http://nashigroshi.org/…/nechuzhi-firmy-rozihraly-miljon-n…/
http://nashigroshi.org/…/mariupoltsi-zlyvayut-13-miljoniv-…/ 
Наразі договір із переможцем щодо поставки хлору ще не підписано, то ж кременчуцькі комунальники мають нагоду звернути більш детальну увагу на тих, з ким вони планують співпрацювати.

Посилання на тендер: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-25-000322-b», - йдеться у повідомленні.

 

За матеріалами «Кремінь.Антикор» 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться