Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 28 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Сусіди кращі не лише за рівнем середньої зарплати: Горішні Плавні знову обігнали Кременчук по економічним показникам

 

13 октября 2019 13:00

Обсяг прямих інвестицій у розрахунку на одну особу населення – 17 тис. дол. США, що в 68 разів більше, ніж у Полтаві, у 118 разів більше, ніж у Кременчуці.
 

Мер Горішніх Плавнів Дмитро Биков днями на апаратній нараді повідомив про результати соціально-економічного розвитку міста за перше півріччя 2019 року. Про це повідомляє  офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до оцінки результатів діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення Полтавщини місто Горішні Плавні посіло загальне 1 місце.

Міський голова відзначив, що  в січні-червні 2019 року в Горішніх Плавнях обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу по місту склав 17 млрд грн, у розрахунку на одного мешканця - 319 тис. грн. У місті Полтаві цей показник дорівнює 114 тис. грн, у місті Кременчуці – 107 тис. грн. Значний обсяг реалізації промислової продукції забезпечується добувною промисловістю, зокрема, ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» групи Ferrexpo, питома вага якого у загальному обсязі реалізації промислової продукції міста складає 76 %.

Обсяг залучених із початку інвестування прямих інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку міста Горішні Плавні на 01.07.2019 становив 917 млн дол. США (80,8% до загального обсягу Полтавської області).

Обсяг прямих інвестицій у розрахунку на одну особу населення – 17 тис. дол. США, що в 68 разів більше, ніж у Полтаві, у 118 разів більше, ніж у Кременчуці.

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков відзначив: «Нам є чим пишатися. Місто займає перші сходинки в рейтингах соціально-економічного розвитку області та України. Дякую підприємствам групи Ferrexpo ( гірничо-збагачувальні комбінати) за позитивну динаміку економічних показників, поповнення міського бюджету та інвестиції в розвиток інфраструктури Горішніх Плавнів».  

Проаналізувавши статистичні дані, ми вже кілька років бачимо, що влада Кременчука явно недопрацьовує у питанні допомоги підприємствам, а звідси й нижчі, ніж у сусідніх містах, зарплати.

Влада спільно з бізнесом повинна стимулювати залучення інвестицій у підприємства і інфраструктуру, які дозволять підвищити продуктивність праці і збільшити доходи країни.

Аби досягти росту зарплат, місто потребує дій, а не декларацій. Дій, направлених на реальні зміни соціально-економічної ситуації у Кременчуці.

А поки що молода команда Віталія Малецького закуповує білоруські МАЗи замість вітчизняних КрАЗів

Сусіди кращі не лише за рівнем середньої зарплати: по чому ще Горішні Плавні обігнали Кременчук в 7 разів, а Полтаву в три рази?

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться