Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Своїм на 5 років, іншим – лише на рік: як у Кременчуці дають дозволи на зовнішню рекламу

 

4 января 2019 15:40

Йдеться про більш, ніж 400 метрів квадратних рекламних площин на головній вулиці Кременчука.

Сьогодні на засіданні міськвиконкому Кременчука розглядали проект рішення щодо продовження терміну дозволів на розміщення зовнішньої реклами у Кременчуці.

Серед іншого членам міськвиконкому пропонували продовжити на 5 років термін оренди рекламних площин на будівлі для торгівельно-розважального комплексу «Кременчук», що по вулиці Соборній (відомий, як ТЦ «Галактика»).

Як акцентувала депутатка Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна, згідно з витягом державної реєстрації серед власників ТРК «Кременчук» є нардеп Юрій Шаповалов. Також Оксана Піддубна вказала, що кінцевий бенефіціар приватного підприємства знаходиться  на Кіпрі.

«Серед видів діяльності ТРК «Кременчук» є надання в оренду і експлуатацію власного чи орендовано нерухомого майна. Чи перевіряв хто чи не надається приватними підприємцями комунальне  майно в оренду? І хто на цьому заробляє?» - говорить депутатка.

О.Піддубна стверджує, що їй не надали відповідь щодо того, скільки місто отримує від ТРК «Кременчук» за оренду більше 400 метрів квадратних.

У результаті ТРК «Кременчук» продовжили оренду рекламних площин на будівлі терміном на один рік, як усім іншим підприємцям.

Нагадаємо, коли іншим фірмам надають дозвіл на рік, то фірмі, що пов'язана з першим віце-мером Кременчука Володимиром Пелипенком, раніше дали дозвіл на 5 років.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться