Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 26 Мая 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Таємниця за сімома замками: кременчужанам бояться розповісти про медичні програми міста

 

15 марта 2019 10:00

Де шукати правди?

Раніше Кременчуцька газета вже піднімала тему медичних програм у місті і намагалася вияснити, кому ж дають можливість зеконоти.

Цього разу ми вирішили детально зупинитися на кожній з програм та донести нашим читачам інформацію, на кого ці програми розраховані, як можна стати їх учасником, а в результаті – заощадити кошти і зберегти здоров’я.

І перший блин, як то кажуть, комом!

Кременчуцька газета направила інформаційний запит до Управління охорони здоров'я Кременчуцької міської ради. Ми отримали досить суху відповідь, що міська цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016 - 2018 роки направлена на профілактику та раннє виявлення ВІЛ-інфекції у Кременчужан. В 2018 році на цю програму із міського бюджету витратили понад 183 тис грн.

І все.

Кременчуцька газета вже третій тиждень не може ні від кого отримати ні роз’яснень, ні коментарів.

Начальник управління охорони здоров’я Максим Середа то у відрядженні, то у відпустці. Воно й зрозуміло, людині потрібно.

А от головний спеціаліст з лікувальної роботи Оксана Квачова відмовилася коментувати особливості цієї програми, мовляв, це не в її компетенції. До того ж, дана програма закінчила свою дію, вичерпала себе. А чи планується у Кременчуці будь-яка інша діяльність на підтримку ВІЛ-інфікованих, О. Квачова відповісти не змогла.

Вже наступного разу, коли журналістка Кременчуцької газети звернулася до неї за роз’ясненнями, пані Квачова відповіла, що нова програма зараз на стадії розробки. Не відомо, чи буде затверджена, адже фінансування немає.

Далі ми звернулися до заступника начальника управління охорони здоров’я – начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги управління Людмили Пономаренко. Вона навідріз відмовилася спілкуватися із журналістами Кременчуцької газети. Першого разу телефоном Л.Пономаренко заявила, що коментарів не дає і кинула слухавку. І так щоразу, коли ми намагалися з нею поговорити.

На зауваження журналіста, що редакція газети просто намагається до жителів Кременчука донести інформацію, на що вони можуть розраховувати відповідно до медичних програм міста, пані Пономаренко відповіла:

«В мене є інші справи. Я з вами говорити не буду».

 

Що ж за велика таємниця? І для кого пишуться медичні програми, якщо інформація про них залишається за сімома замками – справжня загадка.

Нагадаємо, Медичні програми у Кременчуці: кому місто дає можливість зекономити.

 

 

Марина Соловей

 

 

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться