Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 12 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Такого літа, щоб діти ні разу не купалися за табірну зміну, ще не було», - кременчуцький експерт

 

29 сентября 2017 08:00

Директорам дитячих таборів запропонували подумати над будуванням басейнів у приміщеннях оздоровчих закладів.

Сьогодні під час засідання з питань літнього оздоровлення заслухали експерта Кременчуцького міськрайонного управління Держпродспоживслужби Юлію Потреба.

За словами експерта, цього року у таборах вперше сталася ситуація, коли під час деяких табірних змін діти ні разу не купалися у водоймі.

«Таких показників, щоб  усе літо перевищувало допустиму норми у десятки разів – вперше. Такого літа, щоб діти ні разу не купалися за табірну зміну, ще не було. Однак з кожним роком ми помічали зріст лактозопозитивної палички у Пслі та інших водоймах Кременчука, тож прогнозуємо, подібна ситуація буде і наступного табірного року», - прокоментувала цьогорічну ситуацію Ю. Потреба.

Як пояснює експерт, чинників у даній ситуації декілька. Це і погіршення екологічної ситуації загалом в Україні, і цвітіння водойм, і потепління, яке провокує збільшення індексу палички. Тому Ю. Потреба порадила директорам та представникам дитячих таборів подумати по встановлення повноцінних басейнів на територіях закладів оздоровлення.

«Розумію, що це дорога справа і її потрібно добре зважити, однак якщо оцінювати серйозно – то ситуація наврядче зміниться. Якщо відбутися надувними басейнами – алгоритм заливання туди води, потім виливання, дезінфекція і так далі - реальним виходом буде поступова побудова басейнів», - додала Юлія.

Деякі директори таку пропозицію сприйняли з посмішкою, проте деякі погодились, що потрібно шукати альтернативу та планувати у видатках дану послугу.

Нагадаємо, вчора констатували плачевний стан пожежної безпеки кількох дитячих таборів відпочинку у Кременчуці. 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться