Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 3 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Такого літа, щоб діти ні разу не купалися за табірну зміну, ще не було», - кременчуцький експерт

 

29 сентября 2017 08:00

Директорам дитячих таборів запропонували подумати над будуванням басейнів у приміщеннях оздоровчих закладів.

Сьогодні під час засідання з питань літнього оздоровлення заслухали експерта Кременчуцького міськрайонного управління Держпродспоживслужби Юлію Потреба.

За словами експерта, цього року у таборах вперше сталася ситуація, коли під час деяких табірних змін діти ні разу не купалися у водоймі.

«Таких показників, щоб  усе літо перевищувало допустиму норми у десятки разів – вперше. Такого літа, щоб діти ні разу не купалися за табірну зміну, ще не було. Однак з кожним роком ми помічали зріст лактозопозитивної палички у Пслі та інших водоймах Кременчука, тож прогнозуємо, подібна ситуація буде і наступного табірного року», - прокоментувала цьогорічну ситуацію Ю. Потреба.

Як пояснює експерт, чинників у даній ситуації декілька. Це і погіршення екологічної ситуації загалом в Україні, і цвітіння водойм, і потепління, яке провокує збільшення індексу палички. Тому Ю. Потреба порадила директорам та представникам дитячих таборів подумати по встановлення повноцінних басейнів на територіях закладів оздоровлення.

«Розумію, що це дорога справа і її потрібно добре зважити, однак якщо оцінювати серйозно – то ситуація наврядче зміниться. Якщо відбутися надувними басейнами – алгоритм заливання туди води, потім виливання, дезінфекція і так далі - реальним виходом буде поступова побудова басейнів», - додала Юлія.

Деякі директори таку пропозицію сприйняли з посмішкою, проте деякі погодились, що потрібно шукати альтернативу та планувати у видатках дану послугу.

Нагадаємо, вчора констатували плачевний стан пожежної безпеки кількох дитячих таборів відпочинку у Кременчуці. 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться