Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 19 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Тарифи для населення ростуть, а «Кліар Енерджі-Кременчук» отримує надприбутки і кидає крихти в міський бюджет: де справедливість?

 

3 сентября 2019 11:55

«КАТП потерпає збитків, внаслідок чого підвищує мешканцям тарифи, а «Кліар Енерджі-Кременчук» враховує інтереси певних можновладців, набиваючи їм кишені».

Час від часу в Кременчуці зростають тарифи на комунальні послуги: то на тепло і гарячу воду, то на централізоване водопостачання та водовідведення, то на вивезення побутових відходів. Мова піде про тариф КАТП 1628 на послуги з вивезення сміття. Останнє підвищення відбулося за рішенням виконкому від 30 березня 2018 року (тоді тарифи зросли на 60%).

Як заявила сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна, за інформацією керівництва, КАТП 1628 є збитковим і потребує фінансування з міського бюджету (лише за 2018 рік збитки склали 3,2 млн. грн), бо тариф нібито економічно не обґрунтований (не покриває витрати на перевезення і захоронення сміття).

«З огляду на це, я впевнена, що виконком на чолі з міським головою вже працюють над підвищенням тарифів на послуги КАТП 1628. Перший крок для цього вже зроблено – збільшено норму накопичення відходів (в травні 2019 року).

В цей час на Деївському сміттєзвалищі веде активну діяльність ТОВ «Кліар Енерджі-Кременчук», яке у 2018 році заробило близько 17 млн грн, при цьому сплативши в бюджет міста мізерну суму у вигляді 360 тис грн (згідно договору).

Виходить, що КАТП потерпає збитків, внаслідок чого підвищує мешканцям тарифи, а «Кліар Енерджі-Кременчук» враховує інтереси певних можновладців, набиваючи їм кишені, та отримує надприбутки, за що кидає крихти в міський бюджет.

На місці мера я б взагалі не допустила підписання такої невигідної місту угоди, а якби це навіть сталося без мого відома – зробила б все можливе, аби переглянути умови оплати. Та міський голова продемонстрував майстер-клас як не заробити грошей для громади»,- каже депутатка.

Вона зазначає, що в межах своїх повноважень дане питання піднімала неодноразово (останнього разу – на засіданні комісії з питань ЖКГ 21 серпня), але її пропозицію з незрозумілих мені причин так і не поставили на голосування).

«Враховуючи вищевикладене, звертаюсь до депутатів з проханням нарешті врахувати інтереси мешканців всього міста та підтримати запит, адже це дозволить, як мінімум, уникнути збільшення тарифу на вивезення сміття.

Отже, прошу міського голову:

  • Вжити необхідних заходів задля збільшення сплати коштів в бюджет міста ТОВ «Кліар Енерджі-Кременчук» за право здійснювати дегазацію полігону твердих побутових відходів згідно Договору №241 від 23 жовтня 2017 року на виконання комплексу робіт по дегазації полігону (аж до 50% від прибутку);
  • Доручити відповідним службам виконкому на наступну сесію міської ради підготувати проект рішення, за яким в Договір з ТОВ «Кліар Енерджі-Кременчук» будуть внесені зміни в частині сплати за право здійснювати дегазацію полігону твердих побутових відходів в бік збільшення (звісно, дотримавши всіх процедур)»,- заявила О.Піддубна.

Депутати її запит не підтримали.

Нагадаємо, Знову здорожчання? У Кременчуці тариф на сміття покриває витрати лишень на 87%

Догралися із відходами: Кременчук оштрафують за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 «Кременчуцькі свинарчуки» чи «господарі»? Як «Кліар Енерджі-Кременчук» тихо пропустили на Деївське сміттєзвалище.

Дивіться Онлайн-трансляція: ХXХVІІІ сесія Кременчуцької міської ради 3 вересня 2019 року.

 

 

Олег Булашев

 

 

 
 
 
 
   

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться