Кременчуцька газета
Середа, 26 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Тарифний скандал влади Кременчука з «Полтаватеплоенерго»: борги міста ростуть, але є і перемоги, проте всі чекають на рішення суду

23 серпня 2023 17:45

Пряма мова.

Сьогодні Кременчук відвідав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. Він проінспектував укриття шкіл на Молодіжному, а після цього традиційно провів брифінг.

Серед питань, які пролунали сьогодні до керманича області та міста, було питання щодо того, чи вистачить у бюджеті Кременчука коштів для опалення шкіл у період до нового року?

«В міському бюджеті кошти на опалення шкіл до нового року є», - сказав мер і почав пояснювати, чому місто не платить «Полтаватепленерго» по нових тарифах.

«Ми не платимо тому, що ми підтримуємо Президента України Володимира Зеленського в частині того, що тариф не мав зростати в Кременчуці після 24.02.2022 р.

«Полтаватеплоенерго» самовільно підняла для нас тариф для міста, для юридичних осіб, для всіх містян. Ми пішли в суд і зараз у суді встановлюємо справедливість…

Ми пішли в суд і майже виграли суд, бо вони зрозуміли свою помилку і в досудовому порядку перерахували для лікарняних закладів на 9,5 млн грн, зменшивши нарахування. Вони вважали, що наші некомерційні медичні підприємства – це комерційні якісь структури…

Зараз ми в судах після того, як суд визначиться щодо правомірності застосування тарифу ми будемо платити. Кошти в міському бюджеті є, сьогодні виплачена заробітна плата навіть наперед по деяких галузях, немає заборгованості окрім «Полтаватеплоенерго» ні перед жодним постачальником - електроенергії, води, тепла. Але по «Полтаватеплоенерго» принципова позиція – тариф не справедливий, тариф не правомірний і ми в судах відстоюємо справедливість», - сказав мер.

«Освітні заклади теж не будуть платити за опалення?», - запитали журналісти.

«Освітні заклади подали, в тому числі, в суд на «Полтаватеплоенерго» щодо перерахунку тарифу і застосування того тарифу, який діяв станом на 24.02 в місті Кременчуці», - сказав мер і назвав суму боргу міста перед енергокомпанією - 49 млн 450 тис грн.

Тоді журналісти запитали Д.Луніна його позицію з тарифного питання.

«Ви вчора на нараді казали, що якщо послуга надана, за неї треба платити», - сказала редакторка «Телеграфу» Ольга Мінчук.

«Я не відмовляюся від цих слів, але є у нас правова держава і є господарські стосунки між двома суб'єктами господарювання. Є школа і є постачальник послуги. Якщо одне незадоволене іншим, вони подають суд і рішенням суду приймається те або інше рішення…

Вважаю, що міська влада також може сплатити частково, наприклад, ту суму, з якою вони погоджуються. Але це питання двох господарюючих органів…

Я вважаю, що ми не повинні наражати на небезпеку наші підприємства, щоб не було заборгованості по газу, щоб вони могли розраховуватись з постачальниками газу підприємства теплонерго», - сказав керманич Полтавщини.

Нагадаємо, Рішення по «тарифній справі» ще не набрало законної сили, а споживачів Полтаватеплоенерго вже закликають не сплачувати за тепло

Кременчуцькі депутати звертаються до Кабміну, Мінрозвитку, Мінекономіки та Антимонопольного комітету про перевірку розрахунку тарифів від "Полтаватеплоенерго"

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися