Кременчуцька газета
Вівторок, 21 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

«Театр абсурду, власне як і завжди»: промерський сайт знову надрукував фейк відносно депутата міськради Богдана Лазоренка

20 квітня 2024 15:30

«Пане Богдане, дякую Вам що не залишаєтесь осторонь і як депутат,і як громадянин правової держави. Людям, котрі слідкують за розвитком боротьби батьків проти закриття 29 гімназії, одразу зрозуміло, що це огидний наклеп сумнівної якості».

 

 

Брехня буває різною і люди брешуть з різних причин. Роберт Фельдман, доктор філософії, професор психології Массачусетського університету в Амхерсті, вивчав "словесний обман".

За його словами, головна причина нечесності людей полягає в тому, що брехня – дуже ефективна соціальна тактика.

"Люди не очікують, що їм брешуть; вони очікують, що чують правду від інших, і через ця людям брехня часто сходить з рук", – розповідав Фельдман.

Схоже, саме так вважають автори кременчуцького сайту, який в народі називають «Бред тудей» і який постійно обливає брудом політичних опонентів нинішньої влади Кременчука та нардепів Юрія Шаповалова та Олексія Мовчана.

Прикладом того, що нормальну людину, яка каже правду, що різниться з думкою міської влади, і за це її обливають брудом, а автори горе-сайту видумують на неї чорнуху, є серія матеріалів «Бред тудея» про депутата Кременчуцької міської ради Богдана Лазоренка.

Наприклад сайт видав на гора черговий фейк про те, що кременчуцький депутат Лазоренко допомагає батькові-адвокату розводити клієнтів на десятки тисяч гривень. В матеріалі мова про школу №29, яку кременчуцька влада закрила,  а депутат та батьки в суді намагаються відстояти право дітей на навчання саме в цьому навчальному закладі.

«Депутат міської ради Кременчука Богдан Лазоренко переконував батьків, що права їх дітей порушуються і запевнив, що треба судитися. Обіцяв допомогти і знайти найкращого адвоката, яким виявився… його батько Руслан Лазоренко. Замість допомоги з батьків брали гонорар у розмірі 38 тисяч гривень! «,- пише сайт «Бред тудей».

Автор матеріалу, вже в звичній манері навіть не звернувся за коментарями до депутата Богдана Лазоренка чи його батька-адвоката, не кажучи вже про коментарі самих батьків школярів.

Проте сам Б.Лазоренко у соцмережах після того, як сайт оприлюднив свій фейк, повідомив: «Шановна, Батьківська спільното! Перепрошую, що звертаюся до Вас, як депутат. Ось так наша влада маніпулює і поливає брудом, тих хто не згідний, з тим свавіллям, яке вони творять з освітою, школами, садочками і укриттями. Так на прикладі, батьків учнів 29 гімназії, за яку ми судимося, вони розповідають, що ми взяли з них гроші за справу) Тут, зокрема серед учасників, усі ті батьким, з ким ми йдем шляхом боротьби за приміщення школи, п. Леся, п. Наташа ті інші «усім задоволені». Можливо вони скажуть більше, про ті десятки тисяч, які їм довелося заплатити, та взагалі хоч про копійку 

Я вже звик, до такого, просто шкода жінок, та імені мого батька. Бо повірте, доки ці тварюки будуть, при владі, місто перетвориться на зону відчуження».

Свої коментарі з приводу обману надали і батьки, які судяться спільно з депутатом.

«Ну тут як завжди Л - логіка. Батьки з усім згодні бо "всі вимоги і побажання були виконані" але при цьому вони вирішили витратити 38000 грн на суд, щоб довести що не задоволені... Такий знайомий почерк, самі собі протирічать, десь я вже таке чула.

Прям ні разу не зрозуміло звідки ноги ростуть))) А стосовно грошей - з мене ніхто нічого не брав, як учасник судового процесу я б мабуть знала, якби за щось сплачувала. Та і взагалі цікаво виходить, чужі гроші ми бігом рахувати, а бюджетні ні? Не пробували? Там одна премія в два рази більша і нічого.

Театр абсурду, власне як і завжди.

Це б навіть могло бути обурливо аби не було так смішно)))) По факту: Цитата - "№29. Причина – неможливість облаштування в споруді школи укриття для учнів та вчителів." а на справді відкриваємо мапу ГУ ДСНС України в Полтавській області і бачимо укриття на 250 людей. Що повністю вміщує в себе всіх учнів і вчителів 29 гімназії в одну зміну очного навчання. Чого не можна сказати про 6 ліцей, адже там навчання в 2 зміни. Йдемо далі... "Наразі представники батьківського комітету запевняють, що всім задоволені, всі їхні вимоги й побажання було виконано." а хто ж ці міфічні представники? Як голова батьківського комітету 29 гімназії можу з упевненістю заявити - єдиною вимогою і побажанням батьків було, є і буде - повернення дітей на навчання в стіни рідної 29 гімназії !!! І щось я не бачу щоб це було виконано. Виконано було придбання комп'ютерного класу в 6 ліцей на 650 тис. грн, начебто для 29 гімназії. От тільки віддати нам їх не зможуть, бо купував же їх 6 ліцей... Так для кого купували?!»,- пише пані Наталія.

«Пане Богдане, дякую Вам що не залишаєтесь осторонь і як депутат,і як громадянин правової держави. Людям, котрі слідкують за розвитком боротьби батьків проти закриття 29 гімназії, одразу зрозуміло, що це огидний наклеп сумнівної якості»,- пише пані Любов.

«Насправді багато чого можна ще сказати, за більше ніж рік боротьби, але якщо по факту, з депутатського корпусу лише 2 людини реально діями, а не на словах простягнули руку допомоги - Лариса Гориславець і ми дуже їй вдячні за підняття на сесії питання про виділення коштів на ПКД для встановлення пожежної сигналізації і Богдан Лазоренко, власне нашу з ним співпрацю ви всі зараз можете спостерігати.

Бо на встановлення пожежної сигналізації коштів немає... На агіт ТБ є, на бордюри є, навіть он за статтю заплатити є...а дітям на організацію очного навчання в одну зміну немає...»,- резюмує пані Наталія.

 

Нагадаємо, Боротьба за кременчуцьку гімназію №29: суд залучає третіх осіб.

Відповідач Малецький: батьки учнів гімназії №29 не змирилися і захищатимуть право своїх дітей на освіту у суді.

Кременчуцький депутат планує звернутись до суду, щоб відстояти права учнів гімназії №29 навчатися в рідному закладі.

Цинізм, якому немає меж: як депутату Богдану Лазоренку головний юрист мерії Мирошніченко пропонував порішати у справі гімназії №29.

Емоційна відповідь батьків учнів гімназії №29 самовпевненому юристу Малецького: «Навчатися в чужій школі для наших дітей - це так само, як жити у не своїй квартирі».

 

Суд першої інстанції відмовив у позові кременчужан за право їхніх дітей навчатися в гімназії №29

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися