
«Це був справжній терористичний акт, який спричинив десятки жертв серед мирних жителів».
Російська пропаганда нахабно бреше про обстріл ТЦ "Амстор" у Кременчуці, заявляючи про те, що під час влучення ракети в ньому не могли бути люди, оскільки він нібито не функціонував. Насправді це був справжній терористичний акт, який спричинив десятки жертв серед мирних жителів.
Про це заявила тенісистка Леся Цуренко на пресконференції після перемоги над співвітчизницею Ангеліною Калініною на Wimbledon-2022. Про це повідомляє «Обозреватель» з посиланням на France 24. Спортсменка розповіла, що в момент вибуху в Кременчуці неподалік ТЦ знаходився її фітнес-тренер.
"Особливо мені дуже боляче бачити, що російська пропаганда просто говорить про те, що, наприклад, цей торговий центр у Кременчуці не працював. Це брехня, бо мій фітнес-тренер із цього міста. Його свекруха працює у цьому торговому центрі, і їй пощастило, що у неї був вихідний. Тренер та його батько були недалеко від того місця... На мою думку, його зачепило уламками. Батько впав через вибухову хвилю", – сказала Цуренко.
Нагадаємо, путін цинічно відреагував на ракетні удари по Кременчуку: «Немає там ніякого теракту».
За матеріалами «Обозреватель»