Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 20 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Тепло і гаряча вода у Кременчуці знову дорожчають: КП "Теплоенерго" оголосило про зміну тарифів

 

8 ноября 2018 10:15

З 17 листопада варто чекати двічі підвищених тарифів.

Інформація КП «Теплоенерго» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води оприлюднена на сайті Кременчуцької міської ради.

У повідомленні нагадують, що діючі тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води КП «Теплоенерго» затверджені рішенням виконавчого комітету від 29.10.2018 р. та вступлять в дію 17.11.2018 р.

Але з 1 листопада 2018 року в дію вступила постанова Кабінету міністрів України № 867 від 19.10.2018 р., якою затверджено Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.

Згідно даного Положення, з 1 листопада 2018 року до 1 травня 2019 року ціна природнього газу для виробників теплової енергії всім категоріям споживачів встановлена у розмірі 6 235,51 грн за 1000 м3 (без урахування ПДВ, тарифів на транспортування та розподіл природного газу).

У зв’язку з вищенаведеною інформацією, відбулися наступні зміни таких статей витрат:

 • збільшення витрат на газ на 5,5 %;
 • збільшення витрат на покупну теплову енергію на 14,8 %.

  У зв’язку з цим, затверджений тариф на теплову енергію та комунальні послуги не покриває витрати по вищезазначених статтях та, як наслідок, призводить до збитковості всіх видів діяльності комунального підприємства. Приведення тарифів до рівня, що покриває економічно-обгрунтовані витрати підприємства є необхідним кроком для забезпечення надання послуг належної якості.

  КП «Теплоенерго» перерахувало тарифи, що вступлять в дію з 17 листопада, шляхом коригування паливної складової та витрат на покупне тепло, не змінюючи інші статті витрат На теплопостачання збільшення тарифу на 15, 4%, а на гарячу воду - 14%.

  На послугу з централізованого опалення, що надаються населенню:

  1.   Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 949,29 грн/Гкал (з ПДВ);

  2.   Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 51,72 грн/кв.м (з ПДВ).

  На теплову енергію для інших категорій споживачів:

  1.   Для потреб бюджетних установ – 1 793,05 грн/Гкал. (з ПДВ);

  2.   Для потреб інших споживачів – 1 817,74 грн/Гкал (з ПДВ);

  3.   Для потреб релігійних організацій – 1 844,33 грн/Гкал (з ПДВ).

  На послугу з централізованого постачання гарячої води:

  1.   Що надаються населенню:

  113,02 грн./куб. м. (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання;

  105,41 грн./куб. м. (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;

  2.   Для потреб бюджетних установ – 94,94 грн/куб. м. (з ПДВ);

  3.   Для потреб інших споживачів – 96,10 грн/куб. м. (з ПДВ).

  Згідно частини першої статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», не допускається встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно-обгрунтованих витрат на їх виробництво. Вищезазначені обставини є підставою для коригування тарифів КП «Теплоенерго» на теплову енергію, ії транспортування та постачання, на послуги з централізованого постачання гарячої води.

  Кременчуцька газета писала раніше, що про таке ж коригування тарифів оголосив КВБЗ , ТЕЦ, якого постачає тепло Правобережжю Кременчука. На черзі Кременчуцька ТЕЦ, філії "Полтаваобленерго", яка подає теплоносій решті міста.

   

   

  Світлана Павленко

  Подпишись на нас

  Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
  Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

  Другие новости

  Афиша Кременчуга
  Орфографическая ошибка в тексте:
  Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

  Мы в Telegram

  Подписаться