Кременчуцька газета
Субота, 13 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Теплоенерго отримало дозвіл на підписання контрактів у рамках реалізації «Енергоефективна Раківка»

18 січня 2022 11:55

Заміна старих зношених газових котлів на сучасні високоекономічні котлові агрегати дасть можливість зменшити використання дорого вартісного природного газу: максимально знизити залежність від газу, застосовувати альтернативне більш дешеве паливо.

18 січня депутати Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області в рамках реалізації проєкту «Енергоефективна Раківка» погодили КП «Теплоенерго» питання щодо підписання контракту № KREM-1 на постачання, монтаж та введення в експлуатацію двох нових котелень та системи SCADA з акціонерним товариством «ЕНКОМ», а також підписання контракту № KREM-2 на поставку, монтаж та введення в експлуатацію котельні на біопаливі з акціонерним товариством «ЕНКОМ».

 Метою проєкту «Енергоефективна Раківка» є забезпечення жителів правого берега Кременчука якісним теплом, підвищення енергоефективності теплогенеруючих потужностей мікрорайону, зниження споживання енергоносіїв і тарифів, а також зменшення викидів парникового газу в навколишнє середовище. У підсумку реалізації проєкту якісними послугами з опалення та гарячого водопостачання будуть забезпечені близько 25 тисяч мешканців мікрорайону Раківка.

Зазначимо, питання щодо будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука в нашому місті постало кілька років тому. Першопричиною цьому є те, що застарілість потужностей котельні ПАТ «КВБЗ», від яких забезпечуються теплом і гарячою водою оселі жителів правобережжя міста.  Заміна старих зношених газових котлів на сучасні високоекономічні котлові агрегати дасть можливість зменшити використання дорого вартісного природного газу: максимально знизити залежність від газу, застосовувати альтернативне більш дешеве паливо.

Дивіться Онлайн: позачергова 11 сесія Кременчуцької міської ради 18 січня 2022

 

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися