Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 1 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Теплоенерго» у суді таки домоглося порушити справу проти кременчужан, які виступали проти нових підвищених тарифів

 

24 травня 2019 09:30

Отже слід чекати продовження епопеї.

Днями у Автозаводському районному суді Кременчука у відкритому судовому засіданні було розглянуто скаргу комунального підприємства «Теплоенерго» на бездіяльність посадових осіб Кременчуцького відділу поліції.

Суть справи в тому, що після невдалих перших слухань «Теплоенерго», де не через протест громадян не було розглянуто проект рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго». Підприємство 25 лютого повторно провело відкриті слухання, де протягнуло нові тарифи.

Тоді, під вигуки «Ганьба» повторно пройшли громадські обговорення проекту рішення міськвиконкому на встановлення тарифу на тепло і гарячу воду для комунального підприємства «Теплоенерго».

Як і на попередніх слуханнях, було багато працівників КП «Теплоенерго». Керівник підприємства Віталій Одношевний пояснив, що вони написали заяву на подовжений робочий день і відпрацюють час пізніше.

Ще він повідомив, що хочуть провести зібрання за 45 хвилин. І це сталось ще швидше, адже, оголосивши про чинники, які впливають на структури тарифів та про те, на скільки планується здорожчання, і давши виступити лише двом представникам громади, слухання завершили. Під гучні вигуки «Ганьба» першими зал покинули адміністрація комунального підприємства, чиновники, далі представники громади.

Проте проведення повторних слухань також не сподобалося керівництву «Теплоенерго».

Тоді вони із заявою про порушення порядку звернулися до поліції, але поліція відмовила у внесені відомостей до Єдиного реєстру судових рішень (ЄРДР).

Та керівництво «Теплоенерго» продовжило свою гру і пішло до суду.

22 квітня 2019 року слідчий суддя Крюківського районного суду, розглянувши скаргу комунального підприємства «Теплоенерго» на бездіяльність посадових осіб Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області, що полягає у невнесені відомостей до ЄРДР за заявою про вчинення злочину, позов скаржнику повернув.

Виявляється, не до того суду «Теплоенерго» звернулося.

Такі дії комунальників лише дивують: як же вони судяться за свої борги, якщо рядовий позов і той - направляють не до відповідного суду. А ще дивує те, що комунальники не займаються своєю безпосередньою діяльністю, а судяться з невдоволеними.

До речі, саме на «Теплоенерго» крім рядових юристів працює фірма родини Ульянових (Руслан Ульянов – депутат міської ради).

І, замість висновку: якщо Крюківський суд вирішив, що справи має розглядати Автозаводський суд, то тепер слід чекати продовження епопеї.

Після розгляду справи у Автозаводському райсуді було вирішено скаргу Комунального підприємства «Теплоенерго» на бездіяльність посадових осіб Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області - задовольнити.

Зобов`язати керівника органу досудового розслідування Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області внести відомості про кримінальне правопорушення, передбаченого ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України, викладені в заяві Комунального підприємства «Теплоенерго» № 12/358 від 25.02.2019 року, до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, «Кременчуцькі свинарчуки»:«Теплоенерго» кошмарить містян  занебесною комуналкою та фігурує у цікавих кримінальних справах.

Суддя таки дозволила поліціянтам вилучити на «Теплоенерго» документи аби з’ясувати, чи нанесли посадовці підприємства збитків на понад 100 тис грн.

Мікрофон розбрату: на керівника «Теплоенерго» Одношевного депутатка Гордєєва подає до суду.

Кременчужан продовжують «вбивати тарифами»: обурення громади зростає. 

Кременчуцькі чиновники вважають, що відкриті слухання тарифів «Теплоенерго» відбулись, та активісти це заперечують.

На «Теплоенерго» займаються не економікою підприємства, а розбірками з кременчужанами, які виступали проти нових підвищених тарифів.

 

 

Клим Соколов 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися