Кременчугская газета
Суббота, 22 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Теплоенерго» відмовилося подавати інформацію про те, які юридичні послуги укладають

 

10 июля 2018 16:45

«Гнуть свою лінію» наперекір судовому рішенню.

КП «Теплоенерго» продовжує «гнути свою лінію», не оприлюднюючи інформації щодо укладених із ним юридичних послуг у період з серпня 2017 року до цього часу. Про це, посилаючись на останню відповідь комунального підприємства, повідомляє ГО «Кременчуцький антикорупційний центр».

«Після того, як представники нашої громадської організації у судовому порядку витребували інформацію щодо надання юридичних послуг КП «Теплоенерго», ми знову вирішили звернутися до комунальників. Питання в тому, що попередній запит стосовно надання юридичних послуг був направлений 31.07.2017 р., отже і отримана за рішенням суду інформація (договори, акти виконаних робіт, платіжні доручення) висвітлювала подробиці стосунків між СПД ФО Ульяновою Юлією Анатоліївною та КП «Теплоенерго» у період часу з початку 2015 по 31 липня 2017 року», - прокоментувала громадська організація.

Як відповіло «Теплоенерго», вони не є органом державної влади, та що є самостійним суб’єктом господарювання, юридичною особою, що має відокремлене від власника майно, самостійний баланс і т.д.

Натомість антикорівці нагадують, що  за результатами розгляду зазначену скаргу було залишено без задоволення та посадовців комунального підприємства зобов’язали надати їм інформацію – а доводи як в апеляційній скарзі, так і новому листі з відмовою однакові.

«Не зайвим буде згадати, до яких висновків прийшов Харківський апеляційний адміністративний суд у нашій справі, а саме: «Аналіз наведених правових норм та обставин справи дає підстави для висновку, що комунальні підприємства створені органом місцевого самоврядування на основі комунального майна та здійснюють свою діяльність від імені територіальної громади, а тому всі прибутки, які отримано комунальними підприємствами від своєї діяльності є також власністю територіальної громади, тобто є бюджетними коштами (комунальним майном)», - знову зауважують з ГО «Кременчуцький антикорупційний центр».

Нагадаємо, майже через рік кременчуцькі антикорівці отримали відповідь про те, скільки платить місто дружині депутата Ульянова.

Борг «Теплоенерго» перед КВБЗ на кінець опалювального сезону склав 42 млн грн.

 

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться