Кременчугская газета
Четверг, 20 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ті, хто контролюють витрати з міського бюджету, меру Малецькому не подобаються

 

20 ноября 2017 13:35
Ті, хто контролюють витрати з міського бюджету, меру Малецькому не подобаються

Під час брифінгу мер міста висловився про те, чому у справи Кременчука часто просять втрутитися Уповноваженого з прав людини.

Сьогодні під час брифінгу у мера міста В.Малецького запитали про відкритість та прозорість публічної інформації щодо закупок та фінансування певних об’єктів міста.

Журналісти зауважили, що Уповноважений Верховної Ради України з прав людини відкрив провадження «щодо ненадання активістам запитуваної інформації по парку «Крюківський», де ті просили договір на виконання певних послуг». І поцікавилися, чому в Кременчуці надають інформацію лише тоді, коли втручається Уповноважений з прав людини.

«Уповноваженому з прав людини більш немає чого робити, як по парку Крюківський якісь документи требувати?» - відповів на запитання запитанням мер.

«Саме в мерії йому таку роботу і додають», - відзначили журналісти.

«У нас інколи є перекоси в доступі до публічної інформації, в задіянні деякими громадськими активістами механізмів, які мають працювати на державу, на людей, а вони починають працювати на вузькопланові інтереси, скажімо, тої структури, яку захищаєте і представляєте ви», - сказав Малецький.

Разом з тим він зауважив, у разі якщо організації «Європейський клуб» не надали відповідної інформації по парку, і на це відреагував Уповноважений з прав людини, то це свідчить лише про те, що «у пана Овчаренка (медіаюриста) добрі стосунки з Уповноваженим з прав людини».

Також Малецький додав, що йому часом «страшно за майбутнє цих всіх процесів».

«Ті люди, які диктант можуть з помилками написати – а потім пишуть депутатам якісь запити, і кладуть їх на сесії на стіл, не маючи юридичних підстав абсолютно для деяких висновків, які вони там роблять – то треба звернутися до тих грантодавців, які фінансують дані проекти», - відповів мер.

На початку листопада активісти ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» отримали дані про зарплату керівника КП «Теплоенерго» Дмитра Питулька лише після втручання Уповноваженого Верховної Ради іх прав людини.

«Завдяки зверненню до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини,  щодо надання неповної інформації по контрактам з керівниками комунальних підприємств м. Кременчука, нам вдалося нарешті отримати весь пакет документів – трудовий договір та додаткові угоди, якими визначаються умови матеріального забезпечення пана Питулька за рахунок платників податків», - написано в повідомленні.

 

Відео Олексій Орлов

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться