Кременчугская газета
Суббота, 20 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Торік нардеп Жеваго направив понад 6 млн гривень благодійної допомоги на соціальну сферу Кременчуччини

12 января 2018 09:15
Торік нардеп Жеваго направив понад 6 млн гривень благодійної допомоги на соціальну сферу Кременчуччини

Звіт про добрі справи.

2017 рік у благодійних справах парламентарія Костянтина Жеваго був присвячений, в основному, сільській медицині Кременчуцького району. Впродовж року у амбулаторіях сімейної медицини та районній лікарні Кременчуцького району завдяки Костянтину Жеваго з’явилося чимало обновок.

Так, у селі Кам’яні Потоки навесні 2017-го року  почало функціонувати нове приміщення амбулаторії сімейної медицини. Його змонтовано із високотехнологічних блок-модулів австрійського виробництва. Вартість новобудови - майже 1 мільйон гривень.

Медичний персонал десяти амбулаторій сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктів Кременчуччини напередодні професійного свята отримали від народного депутата Жеваго 10 нових сучасних електровелосипедів. Загальна вартість подарунка – понад 140 тисяч гривень. Завдяки такому подарунку лікарі та фельдшери мають змогу швидко і без перевантажень діставатися хворих у сільських регіонах. Сільські фельдшери району одержали також медичні сумки з повним набором ліків для надання невідкладної допомоги.

За підтримки народного обранця здійснено капітальний ремонт приміщення майбутнього кабінету УЗД Кременчуцької районної лікарні. Щоб встановити отриманий лікарнею за міжнародним грантом УЗД-апарат, закладу необхідно було підготувати приміщення, яке відповідає усім вимогам СНіП та ДБН. На реалізацію цього проекту було виділено 64 тис. гривень. Завдяки цьому населення Кременчуччини і ближніх районів має змогу отримати медичну послугу європейського рівня.

Завдяки благодійній допомозі Костянтина Жеваго було реконструйовано також нове приміщення Кременчуцької медико-санітарної експертної комісії, яка обслуговує людей із обмеженими можливостями з Кременчука, Горішніх Плавнів, а також Глобинського, Козельщинського і Кременчуцького районів.

Нібулайзерами та зручними меблями забезпечив народний депутат Костянтин Жеваго амбулаторію сімейної медицини Омельницької територіальної громади.

«Не обійшов увагою нардеп і ще одну пріоритетну для себе галузь – освітянську. Впродовж 2017 року під патронатом Констянтина Жеваго підприємства промислової групи «Феррекспо» оновлювали матеріальну базу навчальних закладів Кременчуччини. Так, у Білецьківському НВК було замінено вікна та придбано меблі на загальну суму 500 тисяч гривень.

Біланівський ГЗК допоміг Білецьківському НВК у заміні енергозберігаючих вікон, а також придбав меблі для цього ж НВК»,- каже помічник нардепа Уляна Жакун.

Традиційно опікується Костянтин Жеваго талановитою молоддю  свого виборчого округу. 10 дітей-переможців олімпіад безкоштовно відпочили влітку у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт», одержавши путівку вартістю по 5 тис. грн.. Також талановита юнь мала змогу відвідати з екскурсіями міста Дніпро і Полтаву.

В полі зору народного обранця і ветерани праці та другої світової війни – їм традиційно було вручено продуктові подарунки до Дня перемоги, Дня визволення Кременчуччини та з нагоди ювілею ветеранської організації на загальну суму понад 60 тис. грн.

За добрим звичаєм вітав Костянтин Жеваго і юних школяриків району. 425 першокласників отримали цьогоріч подарунки до Дня знань на суму 74 тис. грн. А напередодні Нового року новорічні солодкі подарунки від імені парламентаря вручено півтори тисячі учнів молодшої школи.

«Школи, які одержали від Костянтина Валентиновича на новий рік, першокласничкам ми даруэмо подарунки. Цього року питали чи будуть солодкы подарунки, бо вони до цього вже звикли», - каже помічник нардепа Уляна Жакун.

Тільки 2017-го року на благодійність у Кременчуцькому районі Костянтин Жеваго витратив 6 мільйонів гривень. Свою депутатську діяльність народний депутат здійснює вже майже 20 років, тож за цей період у соціальну та гуманітарну галузі виборчого округу вкладено не просто колосальну суму, в них вкладено – душу.

«У Костянтина Валентиновича Жеваго, народного депутата, благодійність уже в душі… Це вже як спосіб життя»,- впевнена Уляна Жакун. Вона каже, що і надалі нардеп К.Жеваго буде опікуваться сільською медициною Кременчуцького району.

Нагадаємо, новорічні подарунки від нардепа К.Жеваго традиційно напередодні Нового року отримали всі учні молодших класів шкіл Молодіжного.

«Калейдоскоп талантів Глобинщини» відбувся за підтримки Костянтина Жеваго.

Костянтин Жеваго для Кременчука: не обіцяє, а робить.

 

Наталя Манько, zhevago.info

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться