Кременчуцька газета
Понеділок, 25 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

ТОВ «Авікост» та ТОВ «Гіпокомфорт» оштрафовані за змову на закупівлях для КП «Кременчукводоканал»

28 травня 2023 13:00

Адміністративна колегія Східного МТВ визнала порушенням дії ТОВ «Авікост» і ТОВ «Гіпокомфорт» та оштрафувала компанії на загальну суму 136 000 грн. 

Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало наявність змови між ТОВ «Авікост» і ТОВ «Гіпокомфорт» під час їхньої участі у процедурі закупівлі хлору рідкого, що була проведена у 2018 році  КП «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради.

Очікувана вартість закупівлі складала 2 млн 750 тис грн. Про це інформує Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Під час розгляду справи Відділення встановило низку фактів, що можуть свідчити про наявність змови під час підготовки до торгів. Зокрема згадані товариства подавали тендерні пропозиції в останній день з невеликою різницею у часі та використовували одну ІР-адресу під час участі в аукціоні, завантажені учасниками електронні файли мали спільні властивості, підприємства підтримували господарські відносини між собою, спільно використовували засоби зв’язку та здійснювали господарчу діяльність за однією адресою.

Нагадуємо, що антиконкурентна узгоджена поведінка компаній є порушенням, передбаченим пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Відтак, зважаючи на ці та інші виявлені факти, Адміністративна колегія Східного МТВ визнала порушенням дії ТОВ «Авікост» і ТОВ «Гіпокомфорт» та оштрафувала компанії на загальну суму 136 000 грн. 

Нагадаємо, також, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ (постійно оновлюється).

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися