Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 16 Ноября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

ТОВ «Біланівський ГЗК» отримано Комплексну державну експертизу

 


20 апреля 2017 08:00

Повідомлення прес-служби підприємства

Товариством з обмеженою відповідальністю «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат» отримано Експертний звіт щодо розгляду проектної документації за проектом «Розкриття Біланівського родовища залізистих кварцитів» виданий Державним підприємством «Спеціалізована державна експертна організація центральна служба української державної будівельної експертизи» ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За результатами розгляду проектної документації встановлено, що зазначена документація розроблена відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, екології, пожежної безпеки, техногенної безпеки, енергозбереження і може бути затверджена в установленому порядку.

Останніми роками навколо будівництва Белановский гірничо-збагачувальному комбінату виникло і поширилося безліч міфів. Хто, навіщо і чому «гріє руки» на подібних плітках і домислах, з’ясовувала «Кременчуцька газета».

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться