Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 24 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Тож ми не забираємо землю, не даємо ГЗК, а всі розмови про це є спекуляцією»: як «Брєд тудей» з депутатами від «За майбутнє» обманюють громадян

 

13 жовтня 2021 13:30

«Площа не зміниться! Рішенням не віддаємо ГЗК ніяких земель! Межі сіл не зміняться! Після прийняття рішення буде встановлена грошова оцінка землі і це дасть змогу наповнювати бюджет».

«Не читайте сайт, який має у народі назву «Брєд тудей» ані зранку, ані в обід,  ані ввечері!»  Саме так можна перефразувати відомий вислів Михайла Булгакова з його  «Собачого серця»  - «Не читайте до обеда советских газет».

А все через те, що цей сайт не лише обманює читачів неправдивими новинами, а й маніпулює ними.

Яскравий приклад тому - сьогоднішня новина на «Брєд тудеї» про те. що депутати Кременчуцької райради на сесії, приймаючи рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Мотрине Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області» та «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі с. Махнівка Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської о бласті, що розміщене на території Кременчуцького району Полтавської області» тим самим передають їх під розширення гірничо-збагачувального комбінату.

Як то кажуть, не знають звідки дзвін лунає.

Як заявили на сесії чиновники - з Держкомзему та юрист Артем Когут, прийняття подібних рішень вкрай важливе для громади, бо це вид землевпорядкувальної документації і саме, приймаючи подібне рішення, громади отримуватимуть кошти до бюджету.

«Якщо депутати «За майбутнє» та депутатка від «Слуг народу» (з орбіти Малецького-Шаповалова, - прим. авт.) не хочуть голосувати за це - вони позбавляють селян бюджетних надходжень. Ось і думайте, хто тут допомагає людям», - заявили частина депутатів райради.

«Чи від прийняття цих рішень зміниться площа громад у Мотрино та Махнівці?» - запитав депутат, екс-мер Комсомольська Сергій Супрун.

«Площа не зміниться! Рішенням не віддаємо ГЗК ніяких земель! Межі сіл не зміняться! Після прийняття рішення буде встановлена грошова оцінка землі і це дасть змогу наповнювати бюджет», - заявила чиновниця Держкомзему.

«Тож ми не забираємо землю, не даємо ГЗК, а всі розмови про це є спекуляцією», - каже депутат Сергій Захожий.

Він також повідомив, що на минулій сесії аналогічне рішення приймалося по Пісчаному.

«Там також є ГЗК? Досить маніпулювати ГЗК!» - заявив депутат С.Захожий.

Юрист Артем Когут ще раз підтвердив, що він як представник громад, зазначає, що рішенням райради земля ГЗК не передається.

«А може ми цим рішенням землю НПЗ передаємо?» - пожартували депутати.

«Нікому нічого не даємо. Це межі населених пунктів визначаємо. Потім це дозволить поповнювати бюджет», - заявив А.Когут, тим самим ще раз спростував нісенітницю від «Брєд тудея».

А тим часом мудрі депутати, розуміючи суть справи і як «Брєд тудей», а також те, що  депутати «За майбутнє» та депутатка від «Слуг народу» (з орбіти Малецького-Шаповалова,- прим. авт.) маніпулюють поняттями, за проект рішення проголосували.

Нагадаємо, «Бред тудей» знову обманює читачів: приміщення військового ліцею ніхто продавати не збирається

Голова Полтавської облради Біленький відповів "кременчуцьким друзям", назвав їх фетєшистами і збіговиськом огидних підлабузників

У «Бред тудея» сьогодні перше квітня: то «самольоти Колотієвського», то дрібнодисперсний пил від ГЗК

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися