Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Три добрі новини для гарного вечора від очільника облвійськадміністрації Луніна

25 липня 2022 21:00

Слава Україні! 

Традиційно очільник Полтавської облвійськадміністрації Дмитро Лунін публікує три добрих новин, що сталися в Україні упродовж дня.

- Українські арсенали важкого озброєння продовжують поповнюватися завдяки нашим друзям. Танки PT-91 Twardy від Польщі вже в Україні. Це модернізовані поляками Т-72. Кількість PT-91 Twardy не розкривають, але наші польські друзі зазначили, що самі беззбройними не залишаться. Днями в Польщі заявили, що будуть створювати найсильнішу в Європі сухопутну армію НАТО. Наш близький друг та союзник Польща посилюється, і війну проти України путіну доводиться вести, постійно оглядаючись на Польщу. 

- Ще однією приємною новиною з Польщі може вважатися те, що Рада польської мови рекомендувала вживати «в Україні». Досі в польській мові було «на Україні». Але з огляду на війну росії проти України Рада польської мови вважає, що настав час змін і в польській мові. Для окупантів, до яких і дотепер не доходить, що вони лягають не «на Україні», а «в українську землю», ЗСУ й надалі проводитиме інтенсивні «мовні курси». 

- Китай скоротив до нуля інвестиції в росію за програмою «Один пояс, один шлях». Про це повідомляє Financial Times.   Відзначу, що експерти вважають, що це важлива китайська глобальна ініціатива, метою якої є створення китаєцентричної міжнародної торговельної мережі. Але, схоже, зараз Китай уже не бачить ні сенсу вкладатися в росію, ані місця самої росії в цій мережі. Що ж, росіянам давно пора зрозуміти, що у Китаю немає друзів, у нього є національні інтереси. 

 

 

Ліна Романченко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися