Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Труп чоловік витягнув на подвір`я, накрив простирадлом і так він лежав цілий день, а люди поруч випивали: 10 років отримав вбивця за скоєне

22 січня 2021 12:20

Судова справа.

 

18 січня Кременчуцький районний суд розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження за обвинуваченням уродженця м.Кременчука Полтавської області, українця, громадянина України, з середньою освітою, неодруженого, працюючого по найму, раніше не судимого у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України "Умисне вбивство".

Як сказано у вироку суду, 25.07.2020 біля 19 год. обвинувачений із співмешканкою ОСОБА_4 та їх знайомим по сумісній роботі ОСОБА_5 прибули за місцем проживання ОСОБА_6. Там вони розпивали спиртні напої на подвір`ї домоволодіння. 

Опівночі 25.07.2020 між обвинуваченим та ОСОБА_5 раптово виникла сварка, в ході якої обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння взяв в руки залізний предмет схожий на совок, який знаходився біля нього поряд зі входом до приміщення літньої кухні і наніс ним один удар по голові ОСОБА_5, спричинивши згідно висновку судово-медичної експертизи №650 від 14.09.2020 тілесні ушкодження у вигляді забійної рани в правій скроневій ділянці, вдавлено-фрагментарного перелому правих скроневої та тім`яної кісток з переходом лінії перелому на праве велике крило клиноподібної кістки, повного поперечного перелому вилично-скроневого шва, крововиливу в м`які покрови лобно-скроневих ділянок голови, крововиливу в товщу правого скроневого м`язу, крововиливу під тверду мозкову оболонку в правих лобно-тім`яно-скроневих ділянках ( субдуральна гематома об`ємом близько 70 мл), крововиливів під м`які мозкові оболонки лобно-тім`яно-скроневих часток головного мозку, які утворилась від травматичної дії предмету (предметів) з властивістю тупого твердого, за механізмом удару-струсу незадовго до настання смерті, період часу якого обчислюється першими десятками хвилин та відносяться за ступенем тяжкості до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя, що призвели до його смерті.

В судовому засіданні обвинувачений винним себе в пред`явленому обвинуваченні визнав частково і пояснив, що того дня біля 20 год. - 20.30 хв. вони посмажили м`ясо і стали вечеряти при цьому вживали спиртні напої. Його співмешканка ОСОБА_8 біля 23 год. пішла спати до будинку, а вони залишились з ОСОБА_9 вдвох і продовжили випивати, в ході чого між ними виникла незрозуміла сварка. Вони сиділи на лавці, ОСОБА_5 , який сидів ліворуч від нього, схопив його за одяг на грудях, намагався вдарити, але він ухилився, він теж схопив його, вони впали вдвох, коли вставали, перевернулись, він сказав грубо ОСОБА_9 , що б`є в щелепу і вдарив кулаком в обличчя, а той став нібито відходити назад, але став йти на нього з кулаками, він відійшов, взяв совок, який стояв біля входу до приміщення літньої кухні і наніс йому удар ним по голові, ОСОБА_5 впав, він підняв його і посадив на лавку, свідомості він не втрачав, був тільки запаморочений. Вони випили ще по 100 гм горілки, покурили хвилин 15 і пішли спати, він до будинку, а ОСОБА_9 пішов спати до літньої кухні і ліг там на дивані. Вранці біля 7 год. він спав і ще й хропів, він не став його турбувати, зайшов до нього десь через півгодини, то він уже не дихав, і так він пролежав там до п`ятниці 31 числа, вранці він витягнув його на подвір`я і поклав на пісок, накрив простирадлом і так він лежав цілий день, а вони цілий день випивали. Біля 18 год. зустрів ОСОБА_10 , запропонував йому викопати яму за пляшку горілки, сказав, для трупа.

Незважаючи на часткове визнання вини обвинуваченим , його вина у вчиненні інкримінованого йому злочину повністю та об`єктивно підтверджується дослідженими під час судового розгляду доказами.

Розглянувши справу суддя визнала обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України призначила покарання у виді позбавлення волі на строк 10 (десять) років. Початок відбування покарання обчислювати з 01.08.2020.

Також суддя стягнула з обвинуваченого на користь потерпілої моральну шкоду в сумі 150 000 (сто п`ятдесят тисяч) гривень. В задоволенні позову про відшкодування матеріальної шкоди суддя відмовила.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Полтавського апеляційного суду протягом 30 діб через Кременчуцький районний суд Полтавської області або безпосередньо до суду апеляційної інстанції з моменту проголошення всіма учасниками судового провадження, засудженому в той же строк з часу отримання копії вироку.

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися