Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Про новий міст: у березні можливо почнуть будувати, якщо укладуть кредитний договір з китайцями

 

17 ноября 2017 12:40
Про новий міст: у березні можливо почнуть будувати, якщо укладуть кредитний договір з китайцями

На Українському форумі шовкового шляху у Києві обоговорювали доцільність транспортних проектів із Китаєм.

16 листопада на ІІ Українському форумі Шовкового Шляху заступник Міністра Інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань під час обговорення китайських транспортних проектів в Україні згадав і про побудову нового мосту поза Кременчуком.     

«Нам треба прийняти рішення по будівництву Кременчуцького мосту. Тому що, ви знаєте, у березні цього року «Укравтодор» підписав із China Road and Bridge Corporation меморандум про будівництво та залучення інвестицій, тим більше уже підготована проектна документація. Проект підтримується областю, керівником, депутатами. Ситуація там була непростою, адже місто хотіло будувати міст всередині. А ми пояснили, що хочемо, навпаки - забрати транзитний графік із ГОКів та з аграрних підприємств із міста», - розповів Довгань.

За його словами, майже готова кредитна лінія. І якщо найближчим часом буде укладено договір з кредитом під 2%, у березні 2018 року вже можливий початок будівництва мосту. Його, відповідно до проекту, можуть збудувати уже за три роки.

Також у виступі він згадав про будівництво Повітряного експресу - проект залізничного пасажирського сполучення "Київ - міжнародний аеропорт «Бориспіль»" і будівництва інших інфраструктурних об'єктів Київського регіону. Після побудови вищевказаного мосту  заплановане будівництво транспортної інфраструктури у портах Одеси, Миколаїва та Херсона.

Нагадаємо, раніше були названі цифри: новий міст у Кременчуці затягне на 16 млрд грн, а поруч з містом і капремонтом Крюківського мосту - на 12 млрд грн. 

За попередніми розрахунками Служби автомобільних доріг Полтавщини, міст повинен з'єднати район залізничної станції «Редути», що поблизу Горішніх Плавнів та село Чикалівку Кременчуцького району. За даними керівництва автодору, для переправи тут ідеальне розташування, так як ширина річки вужча у цьому місці - близько 600 метрів.

«80% транзитного транспорту ми повінні відвезті за місто», - Валерій Головко про новий міст поза Кременчуком.

У березні поточного року "Укравтодор" і китайська державна корпорація China road and bridge corporation підписала меморандум про співпрацю, Який передбачає будівництво автомобільного об'їзду міста Кременчук з мостом через Дніпро. Йдеться про дорогу Н-22 // Е-584 Полтава - Олександрія на ділянці Об'їзд міста Кременчук з мостовим переходом через Дніпро.
Меморандум підписала керівник "Укравтодору" Славомир Новак і віце-президент державної корпорації China road and bridge corporation Ду Фей.

Відзначається, що за станом на даний момент міст через Дніпро містить дві смуги руху для автомобілів. Сам міст був відкритий 68 років тому, а його опори побудували 145 років тому. Через міст проходить дві дороги державного значення Н-08 Бориспіль - Кременчук - Дніпро - Запоріжжя - Маріуполь; міжнародна М-22 Полтава - Олександрія, яка є частиною європейського коридору Е-584 Полтава - Кишинів - Слободзея (Румунія) і частиною 9-го пан'європейського транспортного коридору.

У конструкції нового моста повинна бути передбачена можливість майбутнього облаштування лінії легкого метро для об'єднання лівобережної та правобережної частини Кременчука.

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться