Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 26 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У «Благоустрої Кременчука» розповіли про зарплати працівникам та показали лежачого Леніна

 

30 июля 2019 13:15

Що робити з пам'ятником ще не вирішили.

Сьогодні журналісти разом із громадським активістом Геннадієм Тертичним побували на комунальному підприємстві «Благоустрій Кременчука».  Як інформував активіст, йому надіслали листа зі скаргою на керівництво підприємства, повідомивши, що там не виплачують працівникам зарплатні. Зауважимо, це не поодинока скарга працівників комунальних установ міста за останні місяці. Як повідомляли містяни, затримки із зарплатами відбуваються на КАТП 1628 та у парку Миру.

Та керівник «Благоустрою Кременчука» Віктор Василенко при зустрічі відповів, що подібного не відбувалося. Про своєчасність отримання зарплатні повідомили нам і водій та охоронець підприємства.

Однак ми встигли побачити на підприємстві і демонтовану цікавинку міста – знесений у 2014 році пам’ятник Леніна. Як виявилося, він знаходиться не у головному приміщенні КП за адресою вул. 1905 року, 27, а у ще одному відділі «Благоустрою» - за артскладами.

Так, демонтована 10-тонна бронзова скульптура провідника комуністичного режиму лежить просто неба на території підприємства. Що цікаво, якраз навпроти нього немає паркану – лише обгороджувальна стрічка. Та це – говорять працівники – не заважає ретельній охороні скульптури.

А от далі цього про подальшу долю пам’ятника ніхто не згадує. Деякий період після його знесення в управлінні житлово-комунального господарства говорили про те, що Леніна можна виставити на аукціон. Були думки, щоб розпиляти недешеву скульптуру та продати бронзу. Однак поки що пам’ятник цілий і так само його бачать містяни – працівники комунального підприємства, лише в лежачому положенні. Г.Тертичний наголошує, що пам'ятник варто все ж таки продавати, та за ці кошти втілювати у місті інші скульптури - які були б сучасними, актуальними чи пов'язані з історією Кременчука.

Нагадаємо, імовірно розкрита таємниця зачиненого парку Миру: справа не в осах та іншому графікові.

Кременчук позбувся Леніна чотири роки тому: як склалася «доля» статуї вождя.
 

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться