Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У бюджеті Кременчука терміново шукають гроші на погашення боргів за оплату енергоносіїв

 

16 вересня 2021 16:45

Суми обраховуються десятками мільйонів.

На засідання міськвиконкому виносять проєкт рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в бюджеті Кременчуцької міської територіальної громади на 2021 рік». 

Згідно із ним планують перерозподілити бюджетні асигнування, затверджені в бюджеті Кременчуцької міської територіальної громади на 2021 рік.
А саме, зменшити бюджетні асигнування, затверджені в бюджеті Кременчуцької міської територіальної громади на 2021 рік, в розрізі головних розпорядників бюджетних коштів на суму 93 млн 915 грн,  в тому числі загальний фонд – 83 млн 915 грн, спеціальний фонд – 10 млн грн.

У той же час збільшити бюджетні асигнування загального фонду, затверджені в бюджеті Кременчуцької міської територіальної громади на 2021 рік, по головному розпоряднику бюджетних коштів Департаменту фінансів  на цю ж суму для мобілізації коштів на оплату комунальних послуг та енергоносіїв бюджетним установам та інших першочергових видатків, які не були передбачені в бюджеті Кременчуцької міської територіальної громади на 2021 рік.

Тут не можна не згадати, що на носі опалювальний сезон, а у кременчуцьких бюджетників борги за вже використані енергоносії, які сягають десятків мільйонів гривень. Так у деяких навчальних закладах вони майже мільйон і в судах тривають тяжби за позовами підприємств-надавачів послуг. 

Нагадаємо,  Отакої: на газетку Малецького щотижня перераховують майже 200 тис грн, а гасити мільйонні борги за тепло - грошей немає

 

Світлана Павленко
 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися